فهرست
فوتبال آبی جان گرفت
فوتبال آبی جان گرفت

فوتبال آبی جان گرفت

آی اسپورت - استقلال و دومین برد در لیگ برتر. این نشان می‌دهد که فوتبال آبی جان گرفته به‌خصوص که استقلال در جام‌حذفی هم بازی‌هایش را با پیروزی پشت‌سر گذاشت. تیم آبی در نتیجه گیری با وجود پیروزی در بازی دیروز خوب عمل نکرده و امتیازات حساسی را از دست داده است، اما با این فوتبال خود را پیدا کرد و می‌رود که در هفته‌های آینده بازی‌های خوب و پیروزی‌هایش را تکرار کند.

نقشه استراماچونی گرفت. در مسابقه‌ای که سه گل را مدافعان می‌زنند نشان می‌دهد که تاکتیک تیمی قابل قبول است. شاید فرصت‌های از دست رفته هم طبیعی بود به این خاطر که استراماچونی استقلال و فوتبال ایران را خوب نمی‌شناخت و حتی به همین بهانه در نشست‌های خبری پیش از بازی هم شرکت نمی‌کرد، اما استراماچونی این روز‌ها در کنفرانس‌های خبری پیش از بازی و بعد از بازی حاضر می‌شود و اظهارنظر فنی می‌کند.

در استقلال اتفاقات تلخ و بد تمام شده و تیم در مسیر نتیجه گیری قرار گرفته است و حالا استراماچونی با تیم خوبی که ساخته می‌تواند نقشه‌های بهتری برای استقلال بکشد. اینکه تیم به جمع مدعیان نزدیک شود و در گام دوم اختلاف امتیازش را کم کند و در گام پایانی از مدعیان عبور کند. استقلال البته نباید از این پیروزی مغرور شود. چون فاصله اش با صدر ۸ امتیاز است. این بدین معنی است که استقلال باید در بازی‌های آینده با جدیت بیشتری فوتبال کند و به این روند ادامه دهد. با این فوتبال بازگشت استقلال به جمع مدعیان در هفته‌های آینده اتفاق محتملی است. حالا استقلالی‌ها باید از استراماچونی حمایت کنند، چون تیم خود را به خوبی پیدا کرده است.

 

خبر ورزشی 

۴    
آی اسپورت
2019-10-22 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر