فهرست
پشت پرده بازگشت فرشاد؛ ایجنتی که تیم را می‌بندد
پشت پرده بازگشت فرشاد؛ ایجنتی که تیم را می‌بندد

پشت پرده بازگشت فرشاد؛ ایجنتی که تیم را می‌بندد

آی‌اسپورت- باشگاه پرسپولیس این روزها منشا اتفاقات عجیب زیادی است. از جدایی عجیب برانکو تا عدم استخدام مربی جدید و البته نقل‌وانتقالات این باشگاه. در فصل نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس عملکرد خوبی نداشته و به جز تمدید قراردادها و قول‌ها برای ماندن بازیکنان تا امروز فقط فرشاد احمدزاده با یک قراداد سه ساله به پرسپولیس پیوسته است.

باشگاه پرسپولیس در شرایطی بر خلاف استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و تیم‌های دیگر فعالیت نقل‌وانتقالاتی ندارد که در خصوص کمیته نقل‌وانتقالات این باشگاه شایعه عجیبی به گوش می‌رسد.

 علی رغبی، ذاکر، ایرج عرب و سهند حبیب‌زاده عضو کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس بودند اما حالا شنیده می‌شود که یک ایجنت عضو این کمیته شده هرچند مسئولان باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به رسانه‌ای کردن این موضوع ندارد.

گفته شده این ایجنت به واسطه دوستی با یکی از اعضای کمیته نقل‌وانتقالات پرسپولیس عضو این کمیته شده و نقش فراوانی هم در امضای قرارداد سه ساله باشگاه پرسپولیس با فرشاد احمدزاده داشته است! حالا سوال اینجاست اگر این مسئله صحت دارد چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی این موضوع را اعلام نکردند؟ چه دلیلی دارد که یک ایجنت عضو کمیته نقل‌وانتقالات شود؟ آیا اگر این مسئله صحت داشته باشد این شائبه به وجود نمی‌آید که ممکن است این ایجنت شرایطی را فراهم کند تا بازیکنان تحت قرارداد خودش با پرسپولیس قرارداد ببندند؟

تمام این سوالات در شرایطی مطرح می‌شود که باشگاه پرسپولیس از لحاظ مدیریتی روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و تحت فشار شدید هواداران و رسانه‌ها قرار دارند.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2019-06-23 15:44:00
نظر دهید

۱ نظر
...
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
از همه جالب تر سکوت محض وزارت ورزشه در قبال این همه بی لیاقتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر