فهرست
پیش بینی بازی به بازی: خیز چلسی برای قهرمانی
پیش بینی بازی به بازی: خیز چلسی برای قهرمانی

پیش بینی بازی به بازی: خیز چلسی برای قهرمانی

آی اسپورت- در هفته پیش روی لیگ برتر انگلیس بازی های مهمی برگزار خواهد شد که پل مرسون، کارشناس اسکای اسپورتس، به پیش بینی برخی از بازی های مهم پرداخته است. در زیر صحبت های این کارشناس را می خوانیم.

چلسی – آرسنال

آرسنال روز سه شنبه مقابل واتفورد شوکه کننده بود و مطمئنا آن ها با این روش در استمفوردبریج بازی نخواهند کرد. این بازی برای آرسنال بازی ای است که در آن محکوم به برد هستند. مخصوصا بعد از شکست اخیر آن ها. حالا آرسنال در دیداری محکوم به برد است که باید به مصاف بهترین تیم کشور برود. آن ها در دستان چلسی بازی خواهند کرد. چلسی تیمی دونده است و فکر می کنم می تواند در این بازی به برتری برسد. من برای آرسنال شانسی قائل نیستم.

پیش بینی من 3 بر 1 به سود چلسی است.

منچسترسیتی – سوانزی

سیتی مقابل وستهام عالی کار کرد. سرعت و حرکاتشان، همه چیزشان متفاوت شده بود. می دانم سوانزی هفته های اخیر فوق العاده بوده است، اما به نظرم سیتی به لیورپول نشان می دهد که در بازی با تیم پل کلمنت آن ها چه نتیجه بدی گرفته اند. سوانزی اخیرا عالی بوده، اما بعضی بازی ها است که این تیم ها نمی توانند از آن ها انتظار زیادی داشته باشند و این یکی از آن هاست. با در نظر گرفتن تمام پیشرفتی که سوانزی در هفته های اخیر داشته باز هم فکر می کنم سیتی به برتری ای قاطع دست پیدا می کند.

پیش بینی من 3 بر صفر به سود سیتی است.

لسترسیتی – منچستریونایتد

با شرایطی که می بینم لسترسیتی به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد. آن ها واقعا شرایط بدی دارند و در بازی با ساوثهمپتون هم خیلی بد بودند. منچستریونایتد بعد از نتیجه بدی که در بازی با هال کسب کرد باید این بازی را ببرد. این چیزی است که درباره این بازی مرا به وجد می آورد. یونایتد باید همه تلاشش را برای برد بکند. شاید لستر کنترل بازی را در دست بگیرد، اما این تیم اعتماد به نفس خوبی ندارد و فکر نمی کنم نتیجه بگیرد. هرگز آن ها جایگاه فصل قبل را پیدا نخواهند کرد.

پیش بینی من برد 3 بر یک منچستریونایتد است.

هال سیتی - لیورپول

از زمان روی کار آمدن مارکو سیلوا هال عالی کار می کند. آن ها همه نتایج را به سود خودشان رقم نزده اند، اما عالی کار کرده اند. مشکل اینجاست که تیم های اطراف آن ها هم مدام برنده می شوند. این تیم بازی ای دشواری پیش رو دارد و باید در آن ها نتیجه بگیرد. درباره لیورپول اما هیچ کس نمی داند باید چه انتظاری داشته باشد. دلیلش هم شکست مقابل سوانزی دو هفته قبل است. بعد از آن مجبور شدند چلسی را شکست دهند، اما مساوی کردند. برای آن ها مشکل اینجاست که چلسی دست نیافتنی شده و شاید دیگر انگیزه ای نماند. از طرفی این تیم مقابل تیم های ضعیف بدتر بازی می کند. من فکر می کنم یک بار دیگر لیورپول امتیاز از دست می دهد.

پیش بینی ام تساوی یک – یک است.

 

۲    
آی اسپورت
2017-02-03 13:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر