فهرست
ویژگی استقلال منصوریان: پیروزی در شرایط بحرانی
ویژگی استقلال منصوریان: پیروزی در شرایط بحرانی

ویژگی استقلال منصوریان: پیروزی در شرایط بحرانی

آی اسپورت - استقلال علیرضا منصوریان یک ویژگی جالب دارد. این تیم باید تحت فشار قرار بگیرد تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. اگر دربی رفت و موفقیت استقلال در آن بازی به لحاظ نتیجه گیری را فاکتور بگیریم، دیدار با سپاهان در شرایطی برگزار شد که شایعه اخراج منصوریان در صورت ناکامی در اصفهان به گوش می رسید. استقلال در نقش جهان نمایش بسیار خوبی داشت تا با گرفتن یک امتیاز از سپاهان حکم ابقای منصوریان را صادر کند.
دیدار هفته گذشته با صنعت نفت هم دوباره تحت تاثیر وضعیت مبهم منصوریان برگزار شد و استقلال در آبادان 3 گل به صنعت نفت زد تا باز هم علی منصور در استقلال ماندنی شود. دیروز هم آبی ها در شرایطی پیکان را شکست دادند که حکم فیفا و بحران مدیریتی استقلال، وضعیت این تیم را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است.

 

 

کد خبر: 9408

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-28 09:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
البته قصه را از آنطرف هم می شود خواند!
تیم های دیگر با تصور در بحران بودن استقلال این تیم را دست کم می گیرند و عملا هیچ بازی فشرده ای در مقابل این تیم انجام نمی دهند.
نمونه اش تک به تک شدن کاوه رضایی در بازی پیکان بود که منجر به اخراج مدافع شد.
اگر هر تیمی در برابر استقلال به سبک گسترش فولاد در برابر پرسپولیس بازی کند، استقلال به دسته پایینتر سقوط می کند.

البته اگر نگاه بدبینانه نداشته باشیم که پیکان برای خروج استقلال از بحران در آستانه بازی پلی آف به این تیم راه داد.
۱ ۱
لنگي خواهر استقلال ....
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
يعني اونطرف قصه تو دقيقا با حال و احوال چندين ساله لنگي ها بيشتر ميخونه ... يادمون نرفته چند فصل پيش لنگ داشت سقوط مي كرد دسته يك ... بازي آخر با فولاد اهواز بود .. برادر ناتني لنگ بهش حال داد راه داد تا بازي رو ببرن و به ليگ دسته يك سقوط نكنند !!!! فهميدي عليرضاي عقده اي ؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر