فهرست
عصبانیت کریمی در بابل: دیگه مغزم کار نمی‌کنه!
عصبانیت کریمی در بابل: دیگه مغزم کار نمی‌کنه!

عصبانیت کریمی در بابل: دیگه مغزم کار نمی‌کنه!

آی‌‌اسپورت- خونه‌به‌خونه هرکاری که می‌کند موفق نمی‌شود. مرزبان که پیکان را بالا آورده بود آوردند اما موفق نشدند. او را اخراج کردند باز هم اوضاع درست نشد. آنها روز گذشته هم دو بر صفر به پارس جنوبی باختند تا رویای صعود برای تیم‌ متمول شمال دور از دسترس‌تر شود. چند ستاره مثل فروزان و حنیف هم آمدند و رفتند. علی کریمی حتی مهرداد میناوند رفیق و همبازی قدیمی را هم کنار گذاشت اما همچنان تیم روی نوار ناکامی است. روز گذشته علی کریمی به سبک و سیاق همیشگی کنار حسن‌‌زاده مالک باشگاه در جایگاه کوچک استادیوم بازی را تماشا کرد و آخر بازی یکی از عصبانی‌ترین افراد حاضر در استادیوم بود. تا آنجا که یکی، دو باری موبایلش هم از دستش به زمین افتاد. او سر آخر رو به مالک باشگاه کرد و با عصبانیت گفت: «موهام ریخت از دست اینها. دیگه مغزم کار نمی‌کنه. چرا اینطوری بازی می‌کنند... دیگه من نمی‌دونم هر کاری که خودت صلاح می‌دونی بکن.»

خبرنگاری که ردیف پشت او در این جایگاه نشسته بود، گزارش می‌کند که بعد از استارت بازیکن پارس جنوبی در اواخر بازی باز هم صدای کریمی در می‌آید و حسابی از بازیکنانشان انتقاد می‌کند: «تعصب اینها از بازیکنان ما بیشتر است. من مطمئنم پول پنج تا بازیکن ما اندازه کل بودجه آنهاست. اونوقت ببین چطور زحمت می‌کشند و می‌دوند. همش می‌گن بدنساز می‌خوایم... چه بدنسازی؟»

تماشاگران شمالی بعد از بازی به تندی علیه بازیکنان‌شان شعار دادند و حسابی از خجالت آنها درآمدند. علی کریمی هم صبر کرد استادیوم خلوت شود و بعد جایگاه شیشه‌ای را ترک کرد تا با آنها روبه‌رو نشود. به‌نظر می‌رسد مربیان موقت تیم هم توان اداره تیم متمول را ندارند و باز هم باید شاهد تغییرات دیگر در این تیم باشیم.

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-01-26 07:06:00
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۲۱
وقتی فقط شهرت و پول د میان باشد عشق و خدمت فراموش می شود.
ستاره های بی انگیزه ای که ملوان نخواست و بیرون کرد.
ملوان الان کجاست. ؟
در پیش فصل با سرو صدای زیاد تست گیری از جوانان انجام دادند. یکی از نزدیکان من برای رده ی جوانان انتخاب شد .حتی به تمرین اصلی تیم در دونسر هم شرکت کرد. ولی این نوجوان شانزده هفده سال را بدون دلیل و با چشم اشکبار بیرون کردند.پول فقط پول مهم بود.
این آه دل جوانانی است که خونه به خونه ؛ نا امیدشان کرد.
۳ ۱
احمد
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
بزرگترين اشتباه جدا كردن ميناوند از نيمكت خونه به خونه بود
محسن
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۴۰
اشتباهات برخی مدیران عجول بودن اونهاست. مرزبان برای چی اخراج شد!!؟ حالا امسال صعود نمی کرد قطعاً سال بعد صعود می کرد ولی با اینکار موفقیت سال بعدشون را هم به خطر انداختند. ضمن اینکه هرکسی را بهر کاری ساخته اند. کریمی به در مدیریت فنی و کار فنی و مربی گری نمیخوره. محبوبیت هم ضامن موفقیت نیست.
۵ ۱
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
با این بازیکنان بی انگیزه ای که فقط صرفا برای پول رفتند بابل
ده سال دیگه هم هیج جا نمی رن.
ملوان و سپیدرود الگوی خوبی برای تمام پولدارهاست.
۱
arash
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
اونهایی که کارشون انتقاد از کیروش هست تو اینستا عرضه جمع کردن یه تیم تو لیگ دسته اول ایران رو هم ندارن.تو اینستا هم جوری مینویسن انگار قراره به جای پپ برن منچستر سیتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر