فهرست
نظرات فنی آقای مدیر: میگم گلزن بگیرین!
نظرات فنی آقای مدیر: میگم گلزن بگیرین!

نظرات فنی آقای مدیر: میگم گلزن بگیرین!

آی‌اسپورت- هادی برگی‌زر که تا همین چند فصل پیش در تیم‌های مختلف سرمربی‌گری کرده بود، چند وقتی است که به عنوان مدیرعامل پدیده مشهد فعالیت می‌کند. اما کاملا قابل پیش‌بینی بود که حضور یک فرد با سابقه مربی‌گری در راس مدیریت یک تیم، می‌تواند حاشیه‌های عجیبی به وجود بیاورد. در حالی که مشهدی‌ها نتوانستند یا نخواستند از این حواشی پیشگیری کنند، حالا کار به جاهای باریک کشیده و آقای مدیرعامل نظرات فنی‌اش را با عصبانیت و داد و فریاد در رختکن به کادر فنی اعلام می‌کند.

برگی‌زر هفته قبل بعد از تساوی پدیده برابر سیاه‌جامگان در دربی مشهد گفته بود: ما در این دیدار بسیار بد بازی کردیم. به عنوان کسی که روزی مربیگری کرده‌ام و تجربیاتی دارم باید بگویم که ما در این بازی نه تنها مستحق برد نبودیم بلکه حتی امکان داشت بازی را ببازیم. ما نباید اینطور امتیاز از دست بدهیم که در آخر کار لیگ کارمان سخت و دشوار خواهد شد.

نجابت و سکوت رضامهاجری که عادت به هیاهو ندارد باعث شده که حالا بعد از یک تساوی بدون گل برابر نفت تهران باز هم برگی‌زر یاد تجربیاتش در دوران مربی‌گری افتاده و زمانی که سرمربی پدیده در کنفرانس خبری حضور داشت، با خطاب قرار دادن دستیاران او به انتقاد از کادرفنی پرداخت. او در بخشی از حرف‌هایش گفت: معلوم نیست در تیم چه می‌گذرد. به آقایان می‌گویم مهاجم بگیرید به جای آن هافبک می‌گیرند.

این که نیازهای پدیده را سرمربی باید تعیین کند یا مدیرعامل یک مسئله است؛ و این که چگونه یک مربی سابق توانسته به صندلی مدیریت این تیم مشهدی برسد و آرامش تیم را به خطر بیندازد یک مسئله دیگر.

۳    
آی اسپورت
2017-01-24 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر