فهرست
چرا کی‌روش شجاع را دعوت نمی‌کند؟
چرا کی‌روش شجاع را دعوت نمی‌کند؟

چرا کی‌روش شجاع را دعوت نمی‌کند؟

آی‌اسپورت- شجاع خلیل‌‌زاده ادعا كرده می‌خواهد به جام جهانی‌ روسیه برود ولی احتمالا  او شانسی برای حضور در تیم ملی كی‌روش نداشته باشد. این هم دلیل دارد. خلیل‌‌زاده به دلیل یك مصاحبه جنجالی علیه كی‌روش، به طور كامل وجهه خود را نزد این مربی خراب كرد.

وقتی كارلوس، خلیل‌‌زاده و خلعتبری را به جام جهانی‌ برزیل نبرد، این دو علیه كی‌روش مصاحبه كردند. سرمربی تیم ملی هم به طور كامل در جریان مصاحبه‌های آنها قرار گرفت و دیگر نام‌شان را در لیست خود قرار نداد اما خلیل‌‌زاده در آن مصاحبه چه گفته بود؟ آن زمان به دلیل اختلاف كی‌روش و كرانچار بعضی از بازیكنان سپاهان از جمله امید ابراهیمی قربانی شدند. امید اما مصاحبه‌ای نكرد و شجاع این كار را انجام داد. او در مصاحبه‌ای گفت: «ابتدا باید بگویم اتفاقی كه برایم رخ داد را از چشم كرانچار نمی‌بینم. كرانچار هم مثل هر مربی دیگری دوست دارد بازیكنانش را در اختیار داشته باشد. از نظر من كی‌روش مقصر اصلی خط خوردن من و امید ابراهیمی است. او بازیكنانی را دعوت كرده و می‌خواهد به جام جهانی‌ ببرد كه در حد تیم ملی نیستند. نمی‌دانم بعضی بازیكنان به چه دلیل و به چه بهانه‌ای دعوت شده‌اند.»

خلیل‌‌زاده در بخش دیگر از حرف‌هایش، گفت: «بعضی بازیكنانی كه اكنون در اردوی تیم ملی هستند و به جام جهانی‌ هم می‌روند آن‌قدر در فصل گذشته ضعیف بودند كه تیم‌شان را نابود كردند. بازیكنی هست كه باشگاهش به واسطه بازی‌های بدش او را نمی‌خواهد اما كی‌روش او را به جام جهانی‌ برده است. این شرایط درست نیست. این درست است كه خیلی از جوان‌های خوب به جام جهانی‌ نروند و افرادی بروند كه هم سن‌شان بالاست و هم توانایی كمتری دارند؟»

كی‌روش این مصاحبه شجاع را خواند و او را وارد بلك‌لیست خود كرد. این بازیكن خیلی دوست دارد دوباره ملی‌پوش شود ولی با آن مصاحبه‌ای كه انجام داد، دیگر شانسی برای تیم ملی نخواهد داشت. 

 

۷ ۱۴  
آی اسپورت
2017-07-15 15:40:00
نظر دهید

۱۴ نظر
تیم ملی من پرسپولیس است
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
مهندس محسن مسلمان ❤❤
لازم نبود بگی...
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۲
البته ایتو میدونستیم. فقط یه پرسپولیسی میتونه منافع ملی رو بخاطر تیمش بفروشه
یادگاری
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
مرده شور تیم ملی تو رو ببرن
در جواب لازم نبود
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
انتظاری نیست بچه های زیر سن بلوغ حرف بزرگترها را درک کنند.. پرسپولیس تبم ملی من است یعنی اینکه اگه دعوت نشدم چیزی را از دست نداده ام... درباره خیانت به تیم ملی کلی اسناد هست ولی آخرین سند خیانت مهدی رحمتی در حساس ترین روزهای تیم ملی فراموش نشه نوکیوووسه
در جواب یادگاری
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
تیم ملی مون چهارتایی نکنه صلوات بفرس شش تایی :)))
ژان والژان
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
پیزوری امسال با شجاع rرارداد نبست بلکه تمدید کرد !!
می فهمی که چی میگم ؟
شش در چهار
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
میگم عمو حنیف اسپک زن بیاد :))))
م.
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
دوران مربیگری کیروش نهایتا 10 ماه دیگه تموم میشه. و باز امید به طیف بزرگی از بازیکنا که سوگولی این مربی یکدنده نیستن یا از چشمش افتادن، بر میگرده و باعث میشه لیگ سال بعد واقعا دیدنی تر باشه.

امیدوارم مربی بعدی ضمن داشتن دانش روز دنیا تمرکزش رو به بهترینهای لیگ بزاره در کنار چند لژیونر موفق! نه اینکه هرکی توی قطر ونروژ و بلژیک و ... در یه تیم معمولیف یک بازیکن معمولی بودن در اول لیست باشه و بهترینهای لیگ عامدانه کنار قرار داده بشن.
علی استقلالی
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
به حرف گربه‌ی سیاه بارون نمیاد.
ایشالا که اون روز رو نمی‌بینی که سایه‌ی کی‌روش بالای سر تیم ملی نباشه.
۲
منتقد
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
دوران پسا کیروش نوکری چه کسی رو به جون میخرید؟ حقارت رو حک کردید رو شخصیتتون.
۶
تنها تيم ستاره دار ايران پرسپوليس ارتش شيران
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
شجاع هم از پرسپوليس ملي پوش ميشه همونطور كه طارمي و رضاييان و انصاري و كمال و ماهيني و ... از پرسپوليس ملي پوش شدند، پرسپوليس با كيسه خيييلي فرق داره، اونا بازيكن ملي(كنعاني، بختيار، كاوه، حيدري و...) ميگيرن و نابودش ميكنن و تيم ملي براشون آرزو ميشه، ولي پرسپوليس از ليگ يك بازيكن مياره ١٢٠ ميليون و ملي پوش تحويل ميده، يه سلامي هم بكنم به سيامك و شايان و شجاع كه ملي پوشاي جديد فوتبال ايران هستند كه دارن زير نظر پرفسور تبديل به گلادياتور ميشن، هرچند كيروش نفساي آخرشه و نهايت چندماه ديگه ديپورت ميشه
Salar
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
چه توهماتی
۳
علیرضا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
نمایشگاه همسترینگ جادویی آقای بیل! به عنوان یک پرسپولیسی تیر با 25 سال هواداری در ورزشگاه، متاسفم که درباره کی روش اینطور صحبت می کنی... به باور من همه باید از وجود این دو مربی ممتاز خارجی حمایت کنیم؛ نه اینکه با ادبیاتی که در خور مکتب اصیل پرسپولیس کبیر نیست درباره سرمربی تیم ملی صحبت کنیم...لطفا لطفا لطفا
۴
علیرضا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
تنها تيم ستاره دار ايران پرسپوليس ارتش شيران.... به عنوان یک پرسپولیسی تیر با 25 سال هواداری در ورزشگاه، متاسفم که درباره کی روش اینطور صحبت می کنی... به باور من همه باید از وجود این دو مربی ممتاز خارجی حمایت کنیم؛ نه اینکه با ادبیاتی که در خور مکتب اصیل پرسپولیس کبیر نیست درباره سرمربی تیم ملی صحبت کنیم...لطفا لطفا لطفا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر