فهرست
تلفاتِ تیم برانکو: بازی نفت بدون آچارفرانسه!
تلفاتِ تیم برانکو: بازی نفت بدون آچارفرانسه!

تلفاتِ تیم برانکو: بازی نفت بدون آچارفرانسه!

آی اسپورت- حسین ماهینی امروز در چهارمین پست از شروع فصل برای تیم برانکو به میدان رفت. ستاره بوشهری که فصل را در پست تخصصی دفاع راست آغاز کرده بود، بعد از مصدومیت ربیع‌خواه به سمت چپ خط دفاعی رفت. در دربی به جای کامیابی‌نیا هافبک دفاعی شد و امروز به جای سیدجلال حسینی در مرکز خط دفاع قرار گرفت. او نمایش نسبتا خوبی در برابر سپاهان داشت اما در دقیقه 65 این مسابقه با کارت زرد داور روبرو شد تا بعد از 22 بازی 90دقیقه‌ای، برای اولین بار در این فصل شانس حضور در یک مسابقه را از دست بدهد. ماهینی در نیم‌فصل اول لیگ هیچ کارت زردی دریافت نکرده بود اما در نیم‌فصل دوم در دو مسابقه برابر فولاد و استقلال از داور کارت زرد گرفت و امروز برای سومین بار با اخطار مواجه شد  تا از بازی با نفت محروم باشد. در غیابِ ماهینی، سیدجلال و انصاری دوباره در مرکز دفاع در کنار هم بازی خواهند کرد و کناره‌های خط دفاعی سرخ‌ها نیز به محرمی و احمدزاده سپرده خواهد شد. حسین ماهینی، یکی از موردعلاقه‌ترین بازیکنان برانکو در پرسپولیس است. یک بازیکنِ آماده که به آچارفرانسه سرخپوشان تبدیل شده و در تمام فصل شرایط جسمی ایده‌‌آلش را به خوبی حفظ کرده است.

۹ ۶  
آی اسپورت
2017-02-16 19:08:00
نظر دهید

۶ نظر
Sina
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
لعنت به مافیا و لعنت به تیمی که با لجن کاری میخوان قهرمانش کنن... خدا بالاست ...
۵ ۱
حرف حساب
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
برو گمشو.. لجن شما عقده ای ها هستید که دارید از بخل و حسد میمیرید! کور شدید و حقیقت رو نمیبینید!
امید
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۱
واقعا آچار فرانسه اس تو تمام پست به بدترین شکل بازی میکنه
این بازی اوج نمایشش بود
۵
سحام
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
استاندارد داوری در اعلام پنالتی رو استاد اکبریان کلاً عوض کرد. دادش طرفدار لنگ هستی به سامانه 3090 پیام بده. لازم نیست اینقدر خودت رو تو زحمت بندازی. چه کاریه. خسته میشی اینقدر تو زمین میدویی...
۸ ۲
امید
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
آبو بریز اونجایی که میسوزه.دیگه دوره احمدی نژادو قهرمانی و ترکی گذشت.هرچند هنوزم نوچه هاشون هستن برای کمک به مافیا کیسه و تراکتور.
گل آقا
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
حرف مفت نزن داداش! نظر دو تا کارشناس داوری رو بخون بعد بیا لجن پراکنی کن!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر