فهرست
عکس نوشت: شروع دوباره سروش در تیم ملی/ متولد فروردین
عکس نوشت: شروع دوباره سروش در تیم ملی/ متولد فروردین

عکس نوشت: شروع دوباره سروش در تیم ملی/ متولد فروردین

آی اسپورت – 24 سالگی، بهترین و بدترین سال ورزشی سروش رفیعی بود. اوایل سال با فولاد قهرمان لیگ برتر شد، تابستان و پاییز شروعی فوق العاده در لیگ چهاردهم داشت و ستاره اول فوتبال ایران بود اما ناگهان، خبر باطل شدن کارت معافیت همه روزهای خوبش را تمام کرد. 25 سالگی سروش، فقط به انتظار گذشت. نیم فصل خانه نشینی، بازگشتی نه چندان درخشان با تراکتورسازی و جا نیفتادن در ترکیب تراکتور تونی، روزهای سختی برای او ساخت. روزهای سختی که به نظر می‌رسید پایان درخشش فانتزی‌ترین بازیکن فوتبال ایران باشد.

پسر فروردین، امسال دوباره متولد شد. در تراکتور قلعه‌نویی درخشید، مجوز بازی در تیم ملی را گرفت اما از اردوی نهایی خط خورد. دوباره در تراکتور درخشید و تیمش را به صدر جدول لیگ رساند تا کی‌روش، این بار او را در لیست نهایی تیمش برای بازی‌های سخت تیم ملی با ازبکستان و کره جنوبی بگذارد.

حالا سروش، دوباره به دو سال قبل و روزهای خوب 24 سالگی برگشته است. دوباره روی نقطه‌ای ایستاده که قرار بود دو سال قبل به آن برسد. فانتزی‌باز بزرگ لیگ، به همراه تیمش در اوج است و در تمرینات تیم ملی هم خوب می‌درخشد. به این امید که این بار، پاییز هم برایش خوب باشد و کی‌روش سرانجام او را به دژاگه بدون تیم و شجاعی همیشه نا آماده ترجیح بدهد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۴    
آی اسپورت
2016-10-03 16:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر