فهرست
رقم قرارداد مربی جدید استقلال کدام است؟
رقم قرارداد مربی جدید استقلال کدام است؟

رقم قرارداد مربی جدید استقلال کدام است؟

آی‌اسپورت- یک خبرنگار مطرح ایتالیایی مدعی شده که گزینه سرمربی‌گری استقلال، قراردادش را با این باشگاه امضا کرده است.  جانلوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار اسکای اسپورت مدعی شده که آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین اینتر و اودینزه که گزینه سرمربی‌گری استقلال است، به زودی با میانجی‌گری فدریکو پاستورلو، ایجنتفوتبال قراردادش را با استقلال امضا خواهد کرد.

دی‌مارتزیو مدعی شده که قرارداد استراماچونی با استقلال دو ساله با آپشنی برای سال سوم و به مبلغ ۱.۶ میلیون یورو (تقریباً ۱.۸ میلیون دلار در سال) در سال است. در این گزارش آمده که استقلال یکی از سه تیم موفق خاورمیانه است که توانسته دو بار قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. اولین ملاقات بین استراماچونی و استقلال هم در آپریل گذشته در استانبول انجام شد.

این خبرنگار ایتالیایی در حالی مبلغ قرارداد استراماچونی با استقلال را ۱.۸ میلیون دلار عنوان کرده که اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیأت مدیره استقلال دیروز (چهارشنبه) مبلغ قرارداد این مربی ایتالیایی را ۷۰۰ هزار دلار اعلام کرده بود؛ رقمی که ۱.۱ میلیون دلار با ادعای ایتالیایی‌ها اختلاف دارد. طبق اعلام مدیران استقلال، استراماچونیقرار است تا روز شنبه به ایران بیاید.

  ۸  
آی اسپورت
2019-06-13 15:11:00
نظر دهید

۸ نظر
حسن
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۵
حرف خلیلی رو فقط آدم های احمق تر از خودش باور می کنند و گروهی کیسه کش
امید استقلالی با اصالت
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۵
منم خودم طرفدار سرسخت استقلالم و این رقمو باور نمی کنم قطعا. اما احمق خودتی
۹
عباس
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
البته رسانه های ایتالیایی نزدیک به خود مربی هم رقم رو سالی سه میلیون یورو اعلام کرده بودن که صلاح ندیدید ذکر کنید!
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۸
شما یعنی نمیدونید رقمشو؟ سالی ۱.۶ میلیون یورو! بدون دستیارانش و بدون آپشن هایی که ازشون چیزی منتشر نشده. اینکه شما اینو بدونی و کتمانش کنی نشون دهنده شرف و ذاتته و اصلا بعید نیست سر هر مسئله ای حتی خانواده و ناموست رو هم کتمان کنی!!
البته اینجا این ۱.۶ میلیون یورو سالانه به یورو هست و میشه حدود ۱.۸ میلیون دلار!!!
.
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
رقم 1/6 هم درست نیست رقم واقعی 3 میلیون یورو هست که اول اعلام شد
محسن
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۸
عاشق‌اینهایی ام که هر چیزی میبینن باور میکنن و بعد دهن رو باز میکنند، ادم های حسابی با این پولی که اون خبرنگار که تو حتی نمیدونی چه شکلی هست میشه مربی ای مثل زاکرونی-فیلیپ کوکو-فن مارویک-پکرمن-انتنیو پیتزی رو آورد!!!! یکم اطلاعاتتون رو ببرید بالا، یکم فکر کنیم...ممکنه استقلال بخاطر ضعیف بودن مدیرهاش هر پولی بده اما هر چیزی رو میگن سریع باور نکنیم
۱
رسول
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۹
موقعی که نیومایر و گرو رفتن و فتحی گفت بدون هیچ پولی جدا شدن امثال تو راه افتادن و به به کنان گفتین عشق به استقلال بوده!!! الان هم بهت میگم رقم 1/6 باور نکن چون مبلغ بالاتر از این حرفاست زمان بهتون ثابت میکنه
تاج
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۴
خلیل‌زاده فقط سقف رقم قرارداد تصویب شده توسط هیئت مدیره (700 هزار یورو) برای استراماچونی و دو دستیارش رو اعلام کرد ! اینکه گماشته وزیر با چه رقمی با استرا قرارداد بست ارتباطی با هیئت مدیره نداره !!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر