فهرست
قرارداد دلاری سروش، بلای جان فولاد
قرارداد دلاری سروش، بلای جان فولاد

قرارداد دلاری سروش، بلای جان فولاد

آی اسپورت - سروش رفیعی پس از تجربه یک فصل ناموفق در قطر دوباره به ایران بازگشت و به پرسپولیس پیوست اما به دلیل محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات ناچار شد نیم‌فصل نخست را با تیم دیگری سپری کند. او از بین پیشنهادهایی که داشت فولاد خوزستان باشگاه سابقش را انتخاب کرد. حضور در فولاد از روی انتخاب یا اجبار برای سروش به هیچ عنوان بد نبود چرا که حالا مشخص شده که این بازیکن قراردادش را به دلار بسته و قرار شده تا نیم‌فصل ۱۵۰ هزار دلار بگیرد!

فولادی‌ها در حالی زیر بار این قرارداد دلاری رفتند که امیدوار بودند سروش همان ستاره سابق باشد اما شروع ناموفق او در لیگ هجدهم و به دنبال آن یک مصدومیت باعث شد تا همه چیز بر خلاف آنچه که فولادی‌ها فکر می‌کردند پیش رود. بعد از مصدومیت هم این بازیکن به جای درمان در اهواز به تهران آمد که این موضوع هم دلخوری دیگری را ایجاد کرد. باشگاه فولاد هم تصمیم گرفته با این بازیکن بی‌انضباط و کم‌اثر برخورد کند و حتی گفته می‌شد برای فسخ قرارداد با او از سازمان لیگ استعلام کرده‌اند که حالا خبر می‌رسد فسخ قرارداد منتفی شده و فولادی‌ها می‌خواهند با یک جریمه سنگین مالی سروش را نقره‌داغ کنند. البته مبلغ جریمه هرچقدر هم باشد با توجه به قیمت بالای ارز و قرارداد دلاری سروش نباید چندان او را متضرر کند!

اینکه فولادی‌ها چطور حاضر شدند بعد از یک فصل نمایش ضعیف رفیعی در قطر با این بازیکن قرارداد دلاری ببندند خودش جای سوال است. شاید مسولین فولاد فکرش را نمی‌کردند که با بالا رفتن قیمت ارز قرارداد سروش برای نیم‌فصل به بیش از ۲ میلیارد برسد. فولادی‌ها در حالی باید این مبلغ را بپردازند که رفیعی تا به اینجای فصل فقط ۴۱۲ دقیقه به میدان رفته و این دقایق بدون گل و پاس گل سپری شده است.

مدال

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-10-13 15:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
به عنوان یه هوادار فولاد سروش رفیعی و هیچ وقت نمی بخشم ایشون خیلی خود خواه تشریف دارن و متاسفم برای مسئولای بی عرضه فولاد .
۲
محسن
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
دوستان،بیایید یه کم از ریخت و پاش سپاهان حرف بزنیم! شخصا فکر میکردم در زمینه قرارداد،دو باشگاه منطقی و معقول در ایران هست.یکی فولاد و یکی هم ذوب آهن.حالا متوجه شدم فولاد،در قرارداد بستن،استقلال را روسفید کرد! نیم فصل،بازیکن تحت قرارداد یک باشگاه دیگر؟! بازیکن ایرانی و قرارداد دلاری؟ مطمئن نیستم اما فکر کنم برای بازیکنان ایرانی،قرارداد دلاری ممنوع است، و اگر ممنوع نیست پس راه برای بقیه هم باز شده انشالله!!! البته و صدالبته که قرار داد این بازیکن و پرسپولیس،زیر 50 میلیون تومان و قلبی است،همین بازیکن که برای نیم فصل.....
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
یکم از ریخت وپاش پرسپولیس حرف بزن نمی خواهد از سپاهان حرف بزنی اگر جرات دارد تیمت قراردادها ا منتشر کند این را قلعه نوعی 1000 بار گفت ولی برانکو ترس دارد چون قرارداد برانکو و هکارانش باندازه کل بودجه سپاهان است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر