فهرست
طعنه تازه ژنرال؛ نوکر اجنبی زیاد داریم
طعنه تازه ژنرال؛ نوکر اجنبی زیاد داریم

طعنه تازه ژنرال؛ نوکر اجنبی زیاد داریم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی در سپاهان روزهای خوبی را می‌گذراند و طبیعی است که این روزها فرصت خوبی برای حمله به مخالفان و منتقدانش باشد. او در مصاحبه با ایمنا یک بار دیگر به مربیان خارجی و حامیان آنها حمله کرده است. صحبت‌های او را در این باره بخوانید:

«خیلی خوشحالم که دایی و کریمی به عنوان بهترین مهاجم و هافبک تاریخ جام ملت های آسیا انتخاب شدند و خدارا شکر که این انتخاب ها حرف های ما را مشخص کرد. ما از نظر نیروی انسانی جزو ده کشور اول جهان هستیم و من چندین سال است که با آقایان بر سر باور کردن بازیکنان ایرانی می جنگم. بعضی ها واقعا نوکر خارجی ها هستند که نباید اینگونه باشیم، در هنر اصغر فرهادی و جعفر پناهی را داریم، در المپیادهای مختلف افراد شاخصی را به جهان معرفی کردیم و در همه زمینه ها از نظر نیروی انسانی بهترین هستیم. اما ۴۰ سال است که مدیران ما توجهی به زیرساخت ها نمی کنند ولی خداراشکر که دایی، کریمی و مهدوی کیا در زمان حضور یک مربی ایرانی در تیم ملی بهترین های آسیا شدند. باید از مسئولان چند سال اخیر پرسید که چرا دیگر بازیکنی از ایران در این سطوح انتخاب نمی شود، اما افتخار ما این است که این انتخاب ها برای زمان یک مربی ایرانی بوده است و اگر در زمان یک مربی خارجی بود آقایان جشن و سرور به راه می انداختند. یادمان باشد که وقتی با تیم ملی به کره باختم، دادگاهی ام کردند اما شکست برابر عراق حماسه تلقی شد. امیدوارم نگرش مدیران عوض شود و بازیکنان نسل جدید فوتبال ایران هم جا پای این بزرگان بگذارند.»

۱۲۴ ۵  
آی اسپورت
2018-10-13 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محمد
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۴
منظورش فردوسی پوره کارش از نوکری هم گذشته
علیرضا
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
امیرخان که سابقه توهین ها و دسیسه های شما علیه زنده یاد ناصر حجازی بر همگان آشکار است، لطفا بگو چرا این مربیان نخبه شانسی برای گزینش در سطح بین المللی ندارند!؟ اصلا شما با همین استعدادهای برجسته یک بار برو قهرمان جام باشگاه های آسیا بشو، بعد اجنبی اجنبی بکن!
Reza
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
دمش گرم ، کاش این آقا و آقای مایلی کهن ،همه ی ما رو حلال کنند وقتی اینه میگفتن که فردوسی پور و رفقا مشغولند هیچ کس باور نمیکرد ، اما الان همه چی معلوم شده
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
خلایق هر چه لایق!!!
لمپن و........از خودت مایه بزار مطمئن باش نه دایی و نه کریمی نیازی به تعریف کردن تو ندارند با این حرف ها بزرگ نمیشی و همه طرفداران واقعی فوتبال ایران به قول خودت ممنون دار هر خارجی که به این فوتبال خدمت کرده نظیر کیروش، برانکو، ......خواهد بود
۴
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
بهترین مربی ایران با اختلاف امیر سلطان قهرمانی در لیگ برتر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر