فهرست
پشت پرده حذف مصاحبه پندار علیه پرسپولیس
پشت پرده حذف مصاحبه پندار علیه پرسپولیس

پشت پرده حذف مصاحبه پندار علیه پرسپولیس

آی اسپورت – بعد از مصاحبه هفته گذشته مهدی طارمی با برنامه نود بود که پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال بیانیه ای منتشر کرد و خواهان ورود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به این ماجرا و برخورد فدراسیون با پرسپولیس شد. بیانیه ای که خیلی زود از روی سایت باشگاه استقلال حذف شد تا این شایعه مطرح شود که سکوت آبی ها در قبال ماجرای طارمی، دستور از بالا بوده است اما سایت نامه نیوز روایت دیگری از این ماجرا دارد و نوشته:" در روزهایی که برانکو علیه جپاروف موضع گیری کرده بود و استقلالی ها معتقد بودند که این بازیکن به خاطر مصاحبه برانکو محروم شد افتخاری با گرشاسبی تماش گرفت و ضمن گلایه از مدیر پرسپولیس از وی خواست تا دیگر به عوامل باشگاهش اجازه اظهار نظر در مورد تیم رقیب داده نشود. این موضوع به مسئولان پرسپولیس منتقل شد  و در نهایت قضیه فیصله پیدا کرد.بعد از مصاحبه توفیقی افتخاری که نمی خواست بهانه دست مدیران تیم رقیب بدهد، بلافاصله از مسئولان رسانه ای استقلال خواست این مصاحبه از روی خروجی سایت باشگاه حذف شود!"

 

 

۳۰ ۷  
آی اسپورت
2018-01-27 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
امیر
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۳۶
افتخاری غلط کرد!
مساله جباروف به پرسپولیس ربطی نداره و مساله امیری هم به استقلال ربطی نداره اما موضوع جعل و اییین نامه فدراسیون و فیفا در مورد حقوق باشگاه ها و محرومیت و تغییر احتمالی نتایج بازی ها اتفاقا به تیم استقلال و هر ۱۴ تیم دیگه که تو سرنوشتشون تاثیری داشته باشه کاملا مربوطه!!
سیب زمینی دست نشانده وزارت رنگیه و بله قربان گوی وزیر!
مجید10
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
بد دارید میسوزید!!!! حرص نخور شیرت خشک میشه! بشین تا نتایج عوض بشه! یه عمر با دوپینگ و داوری و هزارتا کثافت کاری دیگه تیمتون رو سر پا نگه داشتن حالا شاخ شدید؟؟؟؟ اول بزار تو سطل یخ بعد با پماد خوب بمالش!!!!
محمد
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
نتیجه بازی هایی که مجیدی و پروپییچ بودن چی ؟
نتیجه حکم کسر امتیاز مرفاوی چی ؟
جالبه که فیفا حکم داده ، اجرا هم شده
یه سری معلوم الحال کاسه داغ تر از آش شدن
راستی داوری های بازی استقلال چی ؟ اونم به بقیه تیم ها ربطی نداره ؟ خود استقلالی ها دیگه داره خندشون میگیره به خاطر پنالتی هایی که براشون گرفته میشه !!!
حسین آبی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۷
اینا کلا تاریخ شون جعله مگه عابدینی نبود که میگفت لابی نمیکردم قهرمان نمیشدیم
عیبنداره این فصل قهرمان شدن رفت اما میبینم فصل بعد و که محرومن چجوری میشن اونجا فیفا حکم داده دیگه از دست اینا کاری برنمیاد
امیرحسین
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ معلومه که این تیم دسته سومی ریگی به کفش داره که از منظره و جر و بحث رودررو واهمه داره!!
بهروز
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
چی میگی حسین گلابی؟؟؟
خخخخخ
لااقل مثل شما دسته جمعی دوپینگ نکردیم.
نیما
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
این حرکات طبیعیه.
2 ساله گرونترین تیم لیگ رو میبندن ولی به زور داور نتیجه میگیرن.
غیر از این باشه عجیبه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر