فهرست
سرنوشت رضاییان در انتظار کمال؟
سرنوشت رضاییان در انتظار کمال؟

سرنوشت رضاییان در انتظار کمال؟

آی اسپورت –  در شرایطی که افشین پیروانی و باشگاه پرسپولیس اخراج کمال کامیابی نیا از تمرینات این تیم را تکذیب کرده اند اما گویا ماجرای برخورد برانکو با هافبک تیمش جدی است. روایت خراسان ورزشی از این ماجرا را بخوانید:" بر‌اساس شنیده‌ها سرمربی پرسپولیس قصد داشته نامه‌ای به باشگاه بزند و خواستار محرومیت و تنبیه و جریمه کمال شود اما هنوز این نامه را به باشگاه ارائه نداده‌ و شاید علت تکذیب آن هم همین باشد‌. گویا سرمربی پرسپولیس 2 بار پس از مصدومیت ‌‌کامیابی‌نیا با او صحبت کرده که بار اول لحن دلجویانه داشته اما بار دوم شدیدا به کمال بابت بی‌احتیاطی‌اش و مصدوم‌‌ کردن خود و محروم کردن پرسپولیس از حضورش، تشر زده و اعتراض کرده است‌. سابقه و سیاست کاری و مدل مدیریتی برانکو نشان داده او در مورد برخی مسائل که به منافع تیم و احساسات هواداران ضربه می‌زند، اصلا کوتاه نمی‌آید حتی اگر خودش و تیمش هم در مقطعی ضرر کنند‌. موضوع رامین رضاییان قطعا از ذهن فوتبال‌دوستان پاک نشده و همه دیدند که برانکو با وجود فشارهایی که به او بابت بازگرداندن و بازی دادن رامین وجود داشت، بر سر تنبیه او کوتاه نیامد و مماشات نکرد و در‌نهایت هم رضاییان ناچار شد از پرسپولیس برود‌. حالا شنیده می‌شود او تصمیم دارد از باشگاه بخواهد جریمه مناسبی برای کمال در نظر بگیرند که ظاهرا‌10 الی 15 درصد قراردادش است‌. علاوه بر این برانکو با بازگشت احمد نورا‌لهی و آمادگی ربیع‌خواه، تصمیم گرفته پس از بهبودی ‌‌کامیابی‌نیا سریعا او را وارد ترکیب نکند و شاید کمال تا مدت‌ها نیمکت‌نشین شود‌."

 

۹۸ ۲  
آی اسپورت
2018-01-21 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
P71
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۸
رئیس برانکوئه، هرچی برانکو بگه هوادارا قبول میکنن، گنده تر از کمالم اومده و رفته، تنها چیزی که مونده پرسپولیس و هوادار بوده
حمیدرضا
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۴۰
... نخورید! باز یه موضوع پیدا کردید برای پرسپولیس حاشیه درست کنید؟؟ قضیه رامین فرق میکرد کمال هم با یه تنبیه کوچک برمیگرده! پش از دکل اینها بالا نرید!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر