فهرست
ناکامی با سپاهان؛ قلعه-تراکتور جدی شد!
ناکامی با سپاهان؛ قلعه-تراکتور جدی شد!

ناکامی با سپاهان؛ قلعه-تراکتور جدی شد!

آی اسپورت - گویا سوءتفاهم‌های ایجاد شده در ملاقات خصوصی مالک تراکتور و برانکو، طرفین را از هم دور کرده و حالا گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی جدی‌ترین گزینه تراکتورسازی است. در حالی که به نظر می‌رسید قلعه‌نویی سال بعد هم در اصفهان بماند، ساعتی پیش شنیدیم قلعه‌نویی در آستانه بازگشت به تبریز است. با وجود این که یکی از نزدیکان مالک تراکتور با گزینه ایتالیایی مدنظر استقلال یعنی استراماچونی مذاکره کرده بود، از تبریز خبر رسید قلعه‌نویی از سایر گزینه‌‎ها به نیمکت تراکتورسازی نزدیک‌تر است. آن چه احتمال بازگشت قلعه‌نویی به تبریز را بیشتر می‌کند، ناکامی او در کسب حداقل یک جام با سپاهان است.

۱۱ ۱۰  
آی اسپورت
2019-05-30 21:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
حسن
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۸
جمع متوهم ها جمع. کلا قلعه نویی دوره افتاده از بلاهت ملت استفاده میکنه و پول میسازه. چه بهتر از زنوزی با پولهای بی صاحب و بی حسابش. ساقی هردوتاشونم که اعلاست. اون پول اضافه داره اینم دنبال پول مفته. به حساب آذربایجانیها و اعصاب و روانشون :)))
سیامک
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۲۰
برانگوه کارگر رو که میخواییم به عنوان عمله جذبش کنیم ، قندل رو هم میاریم سرکارگریشو بکنه.
۷
سعید
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
تیییییر آزربایجانیا توو چووووون مامانت
۶
سامان
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۱۳
از نظر استاد قلعه نویی این وحشی بازی کیروش استنلی هیچ اتفاق خاصی نبوده و نباید اخراج بشه و همه چیز مهندسی شده بود و البته پنالتی نا حقی که براشون گرفتن هم مهندسی دقیق شده بود که به فراز اسمانها کوبیده شد . یعنی کثیفترین ادمی که تو فوتبال وجود داره همین قلعه نوییه برای این همه تهمت و افترا که بارها از زبانش خارج شده کوچکترین برخوردی باهاش نشده و همین ادم ادعا میکنه که تبعیض وجود داره و با پرسپولیس برخورد نمیشه من نمیدونم این حجم از دروغ چطور تو دهن این ادم جا میشه .
۶
حسن
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۰۱
میگم هوتن رو هم بکنید سرمربی ماشین سازی یه کم پول دربیاره. نصیرزاده هم صد درصد مخالفت نمیکنه. یعنی جراتشو نداره :)))
رامین
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
باز گوز پلیسا ریختن برا کامنت
.
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۱۷
اومدن برات بگوزن ترتری
۶
تاج
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۰
قلعه نوعی در 5 فصل اخیر هیچ جامی نبرده !!
همون چند دقیقه بسه!
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۰
همون چند دقیقه ای که سپاهانی ها توهم قهرمانی رو ایجاد کردن بهترین لحظه است هنوز! سرجوخه عمرا نمیتونه این رکورد رو بشکونه!
۵
نوید
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۳۹
آزموده را آزمودن خطاست. قلعه نویی مربی سازشکاری هست دیروز هم اینو به عینه نشون داد بعد مصاحبه هم باز مثل گذشته حرف زد. کسی که میگه نتایج مهندسی شده هست که به باور خیلیا حرف درستی هست هرچند از زبان فرد نه چندان درستی مثل قلعه نویی، پس چرا باز در همون شرایط بازی میکنه؟ تیم رو میکشیدی بیرون حتی اگه پنالتی گل میشد هم بازم سپاهان شانس بسیار اندکی داشت. اگر دایی بود یه جار و جنجالی راه مینداخت که نتیجه بازی عوض میشد که سابقه اش رو هم داره. وقتی تو مافیا میگی زورم به اونایی که نتایج رو مهندسی میکنن نمیرسه بهتری عطای فوتبال رو... البته طبیعیه زور شما به انحصارگر اصلی که دولت هست نمیرسه. دولت افلیج شیخ حسن کلیدساز تنها جایی که کلیدش کار کرده بازکردن درهای قهرمانی به روی پرسپولیس بوده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر