فهرست
فتحی: اختلافی بین شفر و خطیر ندیدم!
فتحی: اختلافی بین شفر و خطیر ندیدم!

فتحی: اختلافی بین شفر و خطیر ندیدم!

آی اسپورت – روز دوشنبه جلسه هیات مدیره استقلال برگزار شد. جلسه‌ای که به نظر می‌رسید تصمیمات مهم و حساسی در آن گرفته شود. از جمله بخشش احتمالی فرشید باقری و پاسخگویی شفر درباره برخی نتایج استقلال که منجر به کم شدن شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر شده است. در پایان این جلسه امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه درباره این جلسه و مسائل دیگر استقلال صحبت کرد.

در دربی بد نبودیم اما روز ما نبود

در خصوص مسائل فنی من نباید صحبت کنم و در این باره آقای شفر صحبت می کنند. من در باشگاه به همراه همکارانم آقایان خطیر، مباشری، دکتر نوروزی و همه کادر باشگاه تمام توان خود را برای نتیجه گرفتن تیم گذاشته ایم. در دربی ما تیم بد نبودیم اما روز ما نبود. ما باید برنده دربی می بودیم و در نهایت تبعات دربی به دیدار سایپا کشیده شد. با کمک هواداران و اصحاب رسانه تیم به روند خوب خود باز گشته و امیدوارم هواداران حمایت کنند تا روزهای بهتری در استقلال داشته باشیم.

شفر نامه جدیدی درباره باقی ننوشته است

رای قبلی لازم الاجرا است و ایشان محروم هستند. آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت ایشان نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است. تصمیم باشگاه در خصوص ادامه محرومیت ایشان دائم الاجرا است. هر باشگاهی قوانین خود را دارد و من درباره دیگر باشگاه ها صحبت نمی کنم. ما نسبت به حرکت ایشان واکنش نشان دادیم و تصمیم خاص دیگری گرفته نشده است.

پاتوسی و ایسما یک فصل دیگر قرارداد دارند

قرارداد پاتوسی و ایسما تا 1.5 سال اعتبار دارد و تا پایان فصل دیگر او بازیکن استقلال است و هیچ منعی وجود ندارد. کمیته نقل و انتقالات تشکیل خواهد شد و بازیکنان مورد نظر به زودی اضافه می شوند.

مشکلی بین خطیر و شفر ندیدم

من ندیدم مشکلی میان خطیر و شفر وجود داشته باشد. اگر ما بخواهیم تکذیب کنیم، باید صبح و شب خبر تکذیب کنیم. ما اختلافات سلیقه زیادی داریم و این اختلافات طبیعی است. بین همه اعضای باشگاه اختلاف سلیقه وجود دارد اما مشکلی وجود ندارد و در فوتبال این مساله طبیعی است. ما کنار شفر هستیم و شفر در خدمت استقلال است تا تیم به اوج برسد.

کمپ حجازی بازسازی می شود

یکی از مصوبات امروز این بود که برای احیای کمپ حجازی اقدام می کنیم و یک سرمایه گذار کمک می کند تا ترمیم، مرمت و بازسازی انجام شود. کمپ حجازی برای تیم بزرگسالان غیر قابل استفاده است و به زودی گروهی از باشگاه برای این کار مامور می شوند.

 

     
آی اسپورت
2019-04-16 01:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر