فهرست
تمجید ویژه خبرنگار عربستانی از پرسپولیس
تمجید ویژه خبرنگار عربستانی از پرسپولیس

تمجید ویژه خبرنگار عربستانی از پرسپولیس

آی اسپورت – یکی از خبرنگاران ورزشی کشور عربستان پس از صعود شاگردان یحیی گل‌محمدی به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس را ستود. «نواف الآسیوی» خبرنگار مشهور عربستانی که در حساب توئیتری خود به اتفاقات قاره کهن و لیگ قهرمانان آسیا می‌پردازد، پس از صعود تیم فوتبال پرسپولیس ایران به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تمجید ویژه‌ای از سرخپوشان کرد و نوشت: « احترام بسیار زیاد برای شخصیت این تیم. باشگاهی واقعاً بزرگ با وجود اتفاقاتی که بر آن گذشته است. اعتبار و نام این باشگاه است که با وجود جدایی بیش از هفت بازیکن اصلی و حضور تنها یک بازیکن خارجی، آنها را به این جایگاه رسانده است.» 

 

 

۳۷ ۲  
آی اسپورت
2020-09-28 00:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۲
هر کسی با باز کردن دهانش ویترینی از شعور خودش را به نمایش میگذارد،به جملات بیشتر دقت کنید: باشگاهی واقعا بزرگ با وجود اتفاقاتی که بر آن گذشته است،اعتبار و نام این باشگاه است ک با وجود جدایی بیش از هفت بازیکن اصلی آنها را به این جایگاه رسانده است. مرسی از شعور و انصافت خبرنگارعرب
۵
امید
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۰۶
فارغ از بحث ملی، مثل تاس خدایی باید از موفقیت پرسپولیس کبیر خوشحال بشن چون در نهایت به نفع اوناست. پرسپولیس که هر سال اول میشه و مستقیم میره آسیا و مشکلی نداره ولی موفقیت پرسپولیس باعث میشه سهمیه ایران تو آسیا بهتر شه و 3 بعلاوه 1 بشه و این سه تیم دیگه هم بتونن بیان آسیا ببینن اونجا که بهونه وزیر پرسپولیسی و اینها نیست بیان هم هیچی نیستن و با واقعیت ها آشنا بشن.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر