فهرست
صبحانه با آی اسپورت: انتصاب ویژه تاج
صبحانه با آی اسپورت: انتصاب ویژه تاج

صبحانه با آی اسپورت: انتصاب ویژه تاج

آی اسپورت – صبحانه امروز را با تغییرات در بخش روابط بین الملل فدراسیون فوتبال شروع می کنیم. حمیرا اسدی که در فدراسیون هایی مثل اسکی مسئول بین الملل بوده است، مسئولیت کمیته بین الملل فوتبال را بر عهده گرفت. تاج پیشتر محمدرضا کسرایی را به دلیل اتفاقات رخ داده در این پرونده ها از مسئولیتش در کمیته بین الملل برداشته بود و به سازمان لیگ تبعید کرده بود. حالا با تصمیم جدید این رئیس، امید جمالی هم بعد از سال ها سرپرستی، دوباره کارمند دپارتمان بین الملل شده است .

مسلمان در جمع بهترین‌های غرب آسیا

تاواتا ( الریان)، عبدالرحمان (العین)، مسلم عبثی (الاهلی)، محسن مسلمان (پرسپولیس) و دیوپ (الاهلی امارات) به عنوان بهترین‌های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب انتخاب شدند. مسلمان در بازی با الهلال عربستان زننده تک گل پرسپولیس بود. این انتخاب یعنی محسن مسلمان از الان برای انتخاب بهترین های آسیای سال 2017 پنج امتیاز اندوخته است.

فسخ قرارداد ستاره برزیلی حریف استقلال

لیما رودریگز، ستاره برزیلی تیم فوتبال الاهلی امارات به دلیل عدم پرداخت به موقع قراردادش از سوی باشگاه الاهلی،قراردادش را فسخ کرد. بر همین اساس، روزنامه ابولا پرتغال از بازگشت این بازیکن به فوتبال برزیل خبر داد. الاهلی در گروه A رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، با تیم های استقلال ایران، لوکوموتیو تاشکند و التعاون عربستان همگروه است.

تقویم فوتبالی

امشب بازیهای لیگ اروپا برگزار می شود که در مهم ترین دیدارها، المپیاکوس و کریم انصاری فرد به مصاف عثمانلی ترکیه می روند. دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. آلکمار و جهانبخش با لیون بازی دارند. هلندی ها بازی رفت را 1-4 به حریفشان واگذار کردند. روستوف و سردار آزمون به مصاف اسپارتا پراگ می روند. یاران آزمون در بازی رفت با نتیجه 0-4 حریفشان را بردند که سردار آزمون هم در آن دیدار گلزنی کرد

برنامه پخش مستقیم

تا لحظه تنظیم این خبر، در سایت شبکه ورزش هیچ اشاره ای به پخش زنده مسابقات لیگ اروپا نشده بود و به جای آن برنامه فوتبال 120 از ساعت 23 روی آنتن این شبکه می رود.

 

     
آی اسپورت
2017-02-23 08:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر