فهرست
ادعای روز؛ جوبیلوایواتا، پودر و طلسم!
ادعای روز؛ جوبیلوایواتا، پودر و طلسم!

ادعای روز؛ جوبیلوایواتا، پودر و طلسم!

آی اسپورت – علیرضا اکبرپور یکی از بازیکنانی بود که در فینال معروف استقلال و جوبیلو ایواتای ژاپن در ورزشگاه آزادی بازی کرد. او 20 سال بعد از آن بازی در یک مصاحبه ادعایی عجیب مطرح کرده است. ادعایی شبیه به آنهایی که در سال‌های اخیر در لیگ یک خودمان هم مطرح می‌شود. صحبت‎های اکبرپور را بخوانید: «درباره بازی با جوبیلو ایواتا باید بگویم هر دو  یا سه دقیقه، یک موقعیت گل از دست می‌رفت  باور کنید ما  هنوز هر جا که می‌رویم صحبت از همان بازی و از دست رفتن آن همه موقعیت گل  پیش می‌آید ولی در یک جمله باید بگویم آن روز،  روز برد استقلال نبود و به نظرم آنها دروازه‌شان را طلسم کرده بودند. نکته جالب توجه این است که تا به حال کمتر به آن پرداخته شده است باید بگویم، قبل  از شروع دیدار ما دیدیم که آنها در چهار گوشه زمین پودر سفید رنگی را ریختند که ما در ابتدا جدی نگرفته بودیم و به شوخی می‌گفتیم یک بچه را پیدا کنیم تا اثرات این پودر را از بین ببرد اما از ته دل اعتقاد نداشتیم، اما بعد از بازی با ازدست رفتن آن همه موقعیت با خود گفتیم که شاید کار همان پودرهایی بود که در ابتدای بازی آنها در گوشه‌های زمین ریختند. ضمن اینکه به دلیل مقارن شدن این ایام با عاشورا تا آخرین لحظه معلوم نبود که بازی برگزار خواهد شد یا به روز دیگری موکول می‌شود، ضمن اینکه 120 دقیقه  بازی با دالیان نیز امان ما را بریده بود.» البته که گلزنی سیروس دین‌محمدی در آن بازی این ادعاها را نقض می‌کند و مشخص می‌شود که از دست رفتن سایر موقعیت‌های گل استقلال در آن بازی ربطی به طلسم و آن پودرها نداشته است.

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-11-16 13:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسن
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
کم مونده بود سر سما عاشورا رو بگیره
۲
تاج کبیر آسیا سرور کل لنگیا
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
کاشیمایی که زد لنگو جر داد به هیچ وجه جز تیم های تاپ و بزرگ ژاپن نیست (به اذعان خود لنگیا قبل از بازی برگشت) و الانم تو لیگ ژاپن چهارمه و با این وجود تازه تو هر 2 بازی رفت و برگشتش با لنگ چندتا بازیکن اصلیش از جمله لئوناردو بهترین بازیکن خارجیشو به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و این در حالی هست که جوبیلو ایواتا تو سالی که استقلالو برد قوی ترین تیم ژاپن بود و با این وجود تو اون بازی ستاره بازی دروازه بان جوبیلو بود که چندتا موقعیت 100% گل استقلالو گرفت ولی لنگ تو مجموع 2 بازیش با کاشیما حتی نتونست یک گلم به این تیم بزنه
کیسه ترسو
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۸
السدی هم که شورت کیسه کشا رو تو ازادی به تاراج برد تیم اول لیگ قطره.
پس لال مونی بگیر
مثل کیسه این بود که کثافت کاری که کرده بودن کامل نبوده. ساعت رولکسه برق کافی نداشته
بهنام
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۵
انگار استقلال رفته فينال آسيا هر روز يك بعد از ابعاد حماسه استقلال در مقابل جوبيلو رونمايى ميشه اين يكى ديگه شاهكار بود پودر و طلسم! همون سالها كه استقلول تو آزادى فينال رو باخت يعني دهه هفتاد، پرسپوليس ٤ بار رسيد نيمه نهايى ولى هر ٤ بار نيمه نهايى و فينال رو انداختن تو يك كشور از شرق آسيا و خوب پرسپوليس با بدشانسى محض از رسيدن به فينال و قهرمانى محروم شد. طلسم اصلى آسيا براى پرسپوليسه كه با وجود برترى مطلق نسبت به استقلال در دهه هاى ٥٠،٦٠،٧٠ نتونست تو آسيا قهرمان بشه كه بخشى اش بر ميگرده به خود فوتبال كه غير قابل پيشبينى هست و همين زيياش ميكنه و بخش ديگه اى هم احتمالا عدم حمايت فدراسيون هاى ادوار مختلف از پرسپوليس تو آسيا هستش درست برعكس استقلال كه مثلا تو دهه هفتاد دو بار ميزبانى دور نيمه نهايى رو براش گرفتن.
6
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
داشتن میرفتن یه پسربچه پیدا کنن خخخخ کیسه کش جماعت فکر میکنن همه مثل خودشونن. فکر نمیکنید ساعتش رولکس نبوده؟؟؟؟؟ شابد هم مدت اقامت داور تو ایران کم بوده!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر