فهرست
لیورپول ۳-۱ ‌سیتی؛ می‌توانی قهرمان نشوی؟
لیورپول ۳-۱ ‌سیتی؛ می‌توانی قهرمان نشوی؟

لیورپول ۳-۱ ‌سیتی؛ می‌توانی قهرمان نشوی؟

آی اسپورت – لیورپول با یک بازی برتر و البته یک گل مشکوک، جدی ترین رقیبش را در راه قهرمانی لیگ برتر شکست داد و فاصله اش را با دیگر تیم های جدول بیشتر از قبل کرد.

روز: یکشنبه، تاریخ:۹۸/۸/۱۹ ، ساعت: ۲۰

ورزشگاه: آنفیلد

هواداران: ۶۰ هزار نفر

داور وسط: مایکل اولیور

ترکیب لیورپول: آلیسون، آرنولد، لوورن، فن دایک، رابرتسون، فابینیو، هندرسون (دقیقه 61- جیمز میلنر)، واینالدوم، صلاح، مانه، فیرمینو

سرمربی: یورگن کلوپ

ترکیب منچستر سیتی: براوو، واکر، استونز، فرناندینیو، آنجلینو، رودری، گوندوگان، دی بروینه، برناردو، استرلینگ، سرخیو آگوئرو (دقیقه 71- گابریل ژسوس)

سرمربی: پپ گواردیولا

کارت زرد:

 دقیقه ۶۵- رودریگو

شرح گل:

لیورپول ۱-۰ منچستر سیتی  (دقیقه ۶- فابینیو): لیورپول در اولین حمله جدی خود به گل رسید. فابینیو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی شد و با شلیک دیدنی و قدرتمند گل اول را برای سرخ‌های آنفیلد به دست آورد.

لیورپول ۲-۰ منچستر سیتی (دقیقه ۱۲- محمد صلاح): آرنولد از سمت راست به خوبی توپ را برای رابرتسون ارسال کرد تا منطقه را تعویض کرده باشد. در ادامه این بازیکن را ارسال توپی به محوطه جریمه صلاح را صاحب موقعیت کرد و این ستاره مصری با ضربه سر اختلاف را به دو رساند.

لیورپول ۳-۰ منچستر سیتی (دقیقه ۵۱- سادیو مانه): لیورپول از سمت راست توپ را در اختیار گرفتند. آرنولد توپ را برای هندرسون فرستاد و او با حرکت از کناره‌ها سانتر عالی به محوطه جریمه ارسال کرد و سادیو مانه از خروج براوو نهایت استفاده را برد و گل سوم را وارد دروازه حریف نمود.

لیورپول ۳-۱ منچستر سیتی (دقیقه ۷۸- برناردو سیلوا): منچستر سیتی از سمت چپ پس از فشار در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و آنجلینو با ارسال پاس برای برناردو سیلوا باعث شد تا این بازیکن با شوت سر ضرب گل اول را وارد دروازه آلیسون کند.

لحظات حساس:

دقیقه ۲- منچستر سیتی از سمت راست توسط دی بروین کرنری را به محوطه جریمه ارسال کرد که این توپ به پشت محوطه جریمه برگشت داده شد و شوت فرناندینیو پس از برخورد به مدافع از دست رفت.

دقیقه ۴- باز هم از سمت راست دی بروین کرنر را به محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر بازیکن سیتی ثمری نداشت.

دقیقه ۹- ضربه سر رحیم استرلینگ از روی سانتر ارسالی دی بروین به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۲- سانتر ارسالی دی بروین از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۱- لیورپول با انجام یک کار تیمی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که ضربه واینالدوم پس از برخورد به مدافع سیتی راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۴- شوت خطرناک سرخیو آگوئرو از داخل محوطه جریمه را آلیسون بکر برگشت داد.

دقیقه ۲۹- دی بروین با ارسال پاس زیبا برای آنجلینو او را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که ضربه پای چپ او پس از برخورد به پای مدافع لیورپول و تیرک دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۸- شوت خطرناک فیرمینیو از داخل محوطه جریمه را براوو دفع کرد.

دقیقه ۴۲- آگوئرو به نفوذ به محوطه جریمه در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که شوت او به شکل خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۴۵- شوت خطرناک محجمد صلاح از پشت محوطه جریمه را براوو به زیبایی در اختیار گرفت.

دقیقه ۵۳- شوت خطرناک استرلینگ پس از برخورد به مدافعان لیورپول راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۷- دی بروین با نفوذ به محوطه جریمه پاس عالی برای آگوئرو ارسال کرد که این موقعیت خطرناک از بین رفت.

دقیقه ۸۶- باز هم آنجلینو از سمت چپ ارسالی را به محوطه جریمه انجام داد که ضربه سر خطرناک واکر از بالای دروازه به بیرون رفت.

۲    
آی اسپورت
2019-11-10 22:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر