فهرست
اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب ۱۱ بازی
اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب ۱۱ بازی

اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب ۱۱ بازی

آی اسپورت - لوپتگی روزگار تلخی را دررئال سپری کرد و به نظر می رسد عمر حضوراو درمسند سرمربیگری  تیم محبوبش ،حتی کوتاه ترازدوران بازیگریش باشد. یکی ازمشکلات او عدم تشخیص ترکیب اصلی تیمش است  که این امرمنجربه ناهماهنگی زیادی در  بین بازیکنان تیم شده است. او بر خلاف زیدان که خیلی زود ترکیب اصلی خود را شناخت پس از 11 دیدار که درمسند مربیگری رئال نشسته بود نتوانست تیمش را بشناسد ،اودرعین حال هیچ تلاشی راهم برای این موضوع  نشان نداد .

نکته قابل توجه درامررهبری  او  وجود 11 ترکیب مختلف درهر 11 دیداری است که او در لا لیگا  به مصاف حریفان خود چیده است و نکته جالب ترازآن حضورهمیشه ثابت کریم بنزما درهمه این ترکیب ها بوده است و به نظرمی رسد لوپتگی با این کار قصد خود کشی داشته و   قدر مسلم  مشخص است  که او هیچوقت موفق به شناخت ترکیب ثابت تیمش  نشده است. این همان مشکلی است که سرجیو راموس بعد از شکست دیشب به آن اشاره کرده است که همان عدم کنترل رختکن است فارغ از تمام دانش فنی که بدان واقف بود.

لوپتگی فکرمی کرد ، با بازی دادن به همه بازیکنان می تواند رضایتشان را بدست بیاورد و این همان اشتباهی بود که زیدان به دام آن نیفتاد . زیدان ترجیح داد خامس ، موراتا را از دست بدهد ولی مجبورنباشد برای رضایت تماشاگران و بعضا مدیران،  دست به ترکیب اصلی تیمش بزند ، واین همان مرز موفقیت و ناکامیست.

ورزش 3

۲    
آی اسپورت
2018-10-29 22:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر