فهرست
تراکتور-استقلال پرتماشاگرترین بازی هفته جهان
تراکتور-استقلال پرتماشاگرترین بازی هفته جهان

تراکتور-استقلال پرتماشاگرترین بازی هفته جهان

آی اسپورت - سایت ترانسفرمارکت پرتماشاگرترین بازی های هفته گذشته جهان را انتخاب کرد و بازی تیم های تراکتور و استقلال در رده اول این رده بندی قرار گرفت. براساس این رده بندی بازی هفته نهم تیم های تراکتور و استقلال که جمعه گذشته در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد با 100هزار تماشاگر به عنوان پرتماشاگر ترین بازی برگزار شده در هفته انتخاب شد. بازی تیم های دورتموند و وولفسبورگ  در بوندس لیگا با هشتادهزار تماشاگر در رده دوم این رده بندی قرار گرفت. رئال مادرید-بتیس از رقابت های لالیگا با 70.375 تماشاگر، فلامینگو-کورینتیانس از رقابت های سری آ برزیل با 64.985 تماشاگر و آرسنال-وولورهمپتون از رقابت های لیگ برتر انگلستان با 60.383 تماشاگر در رده های بعدی پرتماشاگرترین بازی این هفته جهان انتخاب شد.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2019-11-04 20:45:00
نظر دهید

۵ نظر
محمد
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۴
یاشاسین تیراختور. یاشاسین آزربایجان. سوختن ها شروع میشه الان خخخ!!!
Vahkar
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۱:۵۳
ترانسفر مارکت تپه رو دید دیوث هم وطن ندید. حالا برو تپه تپه کن به ... ننت بخند
حبیب
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۱:۵۵
حالا که دوباره ترانسفر مارکت یک آمار افتخار آمیز برای ایران منتشر کرد منظریم ببینیم باز برخی نویسندگان مغرض و عقده ای آی اسپورت چه انتقاد جدیدی بر تراکتور و زنوزی وارد خواهند کرد و چگونه با توسل به حواشی نظیر شعارهای قومی و سیاسی عده ای معدود از تماشاگران ، عموم تماشاگران را محکوم و تهدید به محروم نمودن آنهم دو جلسه خواهند کرد همه جای دنیا بنز و بی ام و و ... برای ترغیب تماشاگران جایزه می دهند اینجا هم عده ای عقده ای در پی محروم کردن حضور پرشورترین تماشاگران جهان و کشتن زیبایی فوتبال هستند.
علی تراکتوری
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۳:۰۸
حمید رضا صدر زمانی که بحث حضور هوادارای تراکتور بود یه حرف خوبی زد گفت ارزش هواداری خیلی بالاتر از اینکه با پیامک تعدادش مشخص بشه میزان واقعی هودار با حضور در استدیوم مشخص میشه تازه این استقبال فقط مربوط به بازی های مهم نیست توی اکثر بازی های تراکتور دیگه حداقل ۳۰ هزار هوادار به ورزشگاه میره
ورزشگاه یادگار امام توی بازی با استقلال منفجر میشود درسته که ظرفیت ورزشگاه حدود 70 هزار نفر هستش ولی این 70 هزار مربوط به حالتی هست که هر کس روی صندلی خودش بشینه مسلما ایستاده وایستادن باعث میشه که جمعیت زیادی بتونن توی استدیوم حضور پیدا کنن موضوع خیلی ساده ای هم هست ولی نمیدونم چرا درکش سخت شده توی یه اتاق ممکنه ۲۰ نفر بشینن و جا برای کسی نباشه ولی اگر بلند شن جا هم باز میشه !! (تازه فاصله بین سکو ها هم کلا پر شده بود)
ولی برای من جالب اینکه ببینم توی بازی برگشت چقدر توی تهران هوادار میره به ورزشگاه توی بازی های قبلی که استقبال انچنانی نشده بود
ali
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۳:۵۸
ظرفیت استادیوم، 67 هزار نفره ولی یع سایت کشف کرده که 100 هزار نفر بودن! حالا از کجا به چنین نتیجه ای رسیدن؟! بلیط فروشی بر عهده اونها بوده یا نشستن دونه دونه شمردن؟! خیلی واضحه که پولهای بی زبون مردم ایران که تو جیب امثال زنوزی هست داره تو چه مسیرهایی خرج میشه! یکیش هم همین پول دادن به سایت ترانسفرمارکت که هی براشون آمار جعل کنن!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر