فهرست
قاب روز؛ اولین تمرین گلر برزیلی تراکتور
قاب روز؛ اولین تمرین گلر برزیلی تراکتور

قاب روز؛ اولین تمرین گلر برزیلی تراکتور

آی اسپورت – جوردی آلمیدا دروازه‎بان برزیلی فصل گذشته تیم واسکودوگاما بامداد امروز وارد تبریز شد و در تمرین امروز این تیم هم شرکت کرد. او که فصل گذشته در واسکودوگاما فقط در یک بازی و به مدت 29 دقیقه به میدان رفت، امروز با استقبال و تشویق هواداران تراکتورسازی روبرو شد.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-16 16:01:00
نظر دهید

۳ نظر
علی تراکتوری
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
خداوکیلی اگر تراکتور اهل تحریک بود سعی میکرد یکی از دروازبان های لیگ رو به عنوان سرباز جذب کنهکه خیلی بهش هم نیاز داشت نه اینکه بیاد بازیکن افت کرده ذوب آهن رو جذب کنه!!!
یاشاسین تراکتور
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
امیدوارم گلر خوبی باشه فیلم بازیاش هست من که میگم خوبه حالا ببینیم چی میشه!!!
تراختورچي
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۱
به گزارش "ورزش سه"، موسی کولی بالی مدافع مالیایی استقلال خوزستان در صفحه اینستاگرام خود خبر جدایی از این تیم را داد، او در زیر عکس خود و عبدالله ویسی اینگونه نوشته است:


من و ویسی چهار سال و نیم باهم کار کردیم بخاطر کارهایی که برایم انجام داد از او تشکر میکنم. با این شرایط سخت نمی توانم بمانم امیدوارم در نیم فصل دوم اتفاقات خوبی برای تیم استقلال خوزستان بیفتد خیلی چیزها وجود دارد ولی راجع به آنها صحبت نمی کنم فقط به توافق نرسیدم چون برام خیلی سخت است، دیگر نمیتوانم تحمل کنم از همه ی خوزستانیها تشکر میکنم به خاطر پول هم نمیروم وگرنه شش ماه به من پول ندادند هیچ نگفتم چیزی که اهمیت دارد این است که به من احترام نگذاشتند کاری کردند که خوشم نیامد به خاطر همین خدا حافظی میکنم اگر به خاطر پول بود خیلی وقت پیش رفته بودم بازهم از تمام استان خوزستان و ویسی تشکر میکنم در این مدت همکاری مان خیلی چیزها کنارت یاد گرفتم هیچ وقت فراموشت نمیکنم، آرزوی موفقیت میکنم باتشکر.كاش تراختور اين مدافع مستحكم وقوي را بياره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر