فهرست
کی روش در آستانه اخراج از تیم ملی کلمبیا
کی روش در آستانه اخراج از تیم ملی کلمبیا

کی روش در آستانه اخراج از تیم ملی کلمبیا

آی اسپورت – به نظر می رسد کارلوس کی روش 21 ماه پس از پذیرش هدایت تیم ملی کلمبیا از این تیم برکنار خواهد شد. به نقل از آاس کلمبیا، روز گذشته رامون خسورون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا جلسه ای مهم با کارلوس کی روش داشت که موضوع آن به قطع همکاری با سرمربی پرتغالی مربوط بود.

خسورون پس از شکست 6-1 کلمبیا از اکوادور دیگر تمایلی برای ادامه همکاری با کی روش ندارد و مربی سابق ایران احتمالا از "تری کلور" اخراج می شود. دو شکست متوالی از اروگوئه و اکوادور در مقماتی جام جهانی 2022 کفایت می کردند تا فشارها روی کی روش بیشتر و بیشتر شوند تا جایی که دیگر دورنمای روشنی برای ادامه همکاری دو طرف دیده نمی شود.

کی روش 21 ماه پیش و پس از جدایی از تیم ملی ایران بود که سرمربیگری کلمبیا را پذیرفت و تا به اینجا در 18 بازی 9 برد، 5 تساوی و 4 شکست را به ثبت رسانده است. او پس از شکست سنگین از اکوادور و در نشست خبری با خوشبینی در مورد آینده اش حرف زد و وعده داد که 4 ماه بعد در بازی برابر برزیل و پاراگوئه جبران مافات خواهند کرد.

لازم به ذکر است که کلمبیا در صورت اخراج کی روش باید به وی غرامت سنگینی بدهد و این یکی از موانع در راه برکناری او محسوب می شود.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-11-19 19:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اقلیت تاس
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۳۱
از اون جا اخراج شد هم باز از ما پول نگیره؟!!! به هر حال در دیزی باز هست و ...
۸
عبدالله
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۴۶
شیفتگان کیروش این خبر را با دقت بخوانند. 8 سال پول مفت گرفت با تمام آپشن ها و امکانات و حتی هزینه دندانپزشکی و ..... دستاوردش چه بود؟ اینکه در 2 جام جهانی و در2 جام ملتهای آسیا در همان مراحلی حذف شدیم که با مربیان بی ادعا حذف شده بودیم . تنها تفاوتش این بود که با یک دفاع اتوبوسی حتی سردار آزمون سانتر فوروارد تیم ملی هم باید مانند یک هافبک میانی دفاع میکرد و مهدی طارمی فوروارد سایه در نقش دفاع راست ظاهر شود تا دفاع راست بتواند مثل دفاع میانی کار کند.تا بتوانیم با اسپانیا مساوی کنیم و افتخار کنیم به این مساوی اونم اسپانیایی که در شوک تعویض سرمربی یک روز قبل از بازی هایش قرار داشت و ضعیف ترین اسپانیای تاریخ بود. کیروش در 8 سال فعالیت حتی برای ما یک کاپ اخلاق که به تیم چهارم هرتورنمنت میدهند هم نیاورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر