فهرست
خواب پاییزی گلزنان مادرید
خواب پاییزی گلزنان مادرید

خواب پاییزی گلزنان مادرید

آی اسپورت- مهاجم رئال مادرید در این فصل لالیگا مورد انتظار عمل نکردند و آمار گلزنی‌شان به شدت ضعیف بوده. لالیگا مادرید متعلق به هافبک‌ها است. در حال حاضر در تیم مادریدی بازیکنان میانی موثرتر هستند. هافبک‌های سفید پوشان تا به امروز بیش از مهاجمان این تیم گلزنی می‌کنند. در بازی شب گذشته برابر ایبار باز هم کریستیانو رونالدو نتوانست گلزنی کند و نامش را در فهرست گلزنان دیدار یک‌شنبه شب به ثبت برساند. سفیدپوشان ابتدا با یک گل به خودی پیش افتادند، سپس مارکو آسنسیو گلزنی کرد و آخرین گل توسط مارسلو زده شد. این اتفاق به یک موضوع عادی تبدیل شده است.

پس از گذشت ۹هفته‌ از لالیگا، هافبک‌های مادرید بیش از مهاجمان گلزنی کردند. بازیکنان میانی این تیم ۹ بار دروازه‌ حریفان را باز کردند. این‌ در حالی است که مهاجمان تنها شش گل زده‌اند.. سه گل دیگر سفیدپوشان از گل به خودی و گلزنی یک مدافع به دست آمده.

پیروزی مادرید مقابل ختافه با گلزنی کریستیانو رونالدو و کریم بنزما به دست آمد که می‌توان گفت‌ تنها بازی بود که با گلزنی مهاجم‌ها کسب شد.سفیدپوشان مقابل مادرید با گل‌های تونی کروس، کاسمیرو و گرت بیل پیروز شدند. همه گل‌های این تیم برابر والنسیا، آلاوس و ‌اسپانیول هم توسط آسنسیو، سبایوس و ایسکو به ثبت رسید.

شب گذشته آسنسیوی هافبک، توانست در پیروزی تیمش در لالیگا تاثیرگذار باشد. او پس از گل به خودی پائولو اولیورا توانست اختلاف را به دو گل برساند و کار را برای تیمش راحت کند. عملکرد خوب بازیکنان میانی مادرید باعث شده ضعف مهاجم‌ها دیده نشود و مادرید از این قضیه ضربه نخورد. دو گل بیل و یک گل رونالدو، بنزما، لوکاس واسکس و بورخا مایورال نشان دهنده این آمار ضعیف است.

۱    
آی اسپورت
2017-10-23 17:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر