فهرست
تهدید به افشاگری: از طارمی فایل صوتی دارم
تهدید به افشاگری: از طارمی فایل صوتی دارم

تهدید به افشاگری: از طارمی فایل صوتی دارم

آی‌اسپورت- حسین هدایتی که این روزها با مسئله پیش آمده برای پرسپولیس و طارمی دوباره به اخبار این باشگاه نزدیک شده به صحبت‌هایی که از باشگاه پرسپولیس مطرح شده و کمک‌های مالی او را تکذیب کرده واکنش نشان داد.

هدایتی درباره ماجرای مهدی طارمی و ریزه اسپور و پولی که گفته می‌شود طارمی برای فسخ قرارداد با باشگاه ترک از او گرفته گفت: من حتی فایل صوتی صحبت‌های آقای طارمی را هم دارم. ایشان برای فسخ قرارداد و گرفتن رضایت‌نامه از باشگاه ریزه‌اسپور از من این پول را خواست. مهدی طارمی تا امروز صحبتی نکرده ولی اگر او این قضیه را تکذیب کرده باشد، آن وقت فایل صوتی‌اش را منتشر می‌کنم. حتی آقای گرشاسبی و طاهری با من تماس داشتند و همه می‌دانستیم که جدایی رضاییان و طارمی از ریزه‌اسپور خرج دارد. فایل صوتی طارمی موجود است که می‌گوید روی پول من حساب کرده و به همین دلیل قصد دارد رضایتنامه‌اش را از ریزه‌اسپور بگیرد.

هدایتی درباره دیگر کمک‌های او برای جذب بازیکنان خارجی گفت: در سه مورد این اتفاق‌ها برای من افتاد. شاید شما فقط گولچ را می‌دانید اما حتی وقتی پرسپولیس به اردوی اوکراین رفته بود، به من گفتند که تیم پول ندارد و من همانجا پول و پاداش به آنها پرداخت کردم. به طور مثال در مورد گولچ به من گفتند که او 1.90 سانتی‌متر قدش است و گل‌های خوبی برای تیمش زده. یادم نیست پنج‌شنبه بعدازظهر بود یا جمعه که دوستان از من خواستند خیلی فورس‌ماژور 200 هزار یورو برای جذب گولچ پرداخت کنم. من همان موقع 200 هزار یورو پرداخت کردم و پرسپولیسی‌ها هم رسید دادند. آقای ترکاشوند و خبیری هم این رسید را امضا کردند. جالب اینکه آقایان الان می‌گویند که چنین پولی به آنها پرداخت نشده! نکته عجیب دیگر اینکه شنیده‌ام که فقط 30 هزار یورو به گولچ پرداخت شده و او به همین دلیل از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده و قرار است که به زودی حکم او هم اعلام شود.

ماجرای کاوه رضایی هم هست. پنج‌شنبه‌ بعدازظهر بود که آقایان 800 میلیون تومان از من گرفتند تا کاوه رضایی را جذب کنند. آن روز گفتند که قرار است کاوه رضایی به پرسپولیس بیاید و چون روز تعطیل بود، من به دوستان ارز دادم. وقتی شنیدم کاوه به پرسپولیس نیامده و به استقلال رفته است، به دوستان پیغام دادم که پول را پس بدهند اما آقایان در کمال ناباوری گفتند که پول صرف هزینه‌های جاری باشگاه شده است! با توجه به این صحبت‌هایی که می‌شود، اگر هر کس دیگری جای من بود ناراحت نمی‌شد؟

۹۲ ۱۱  
آی اسپورت
2017-10-09 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
علی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
بالاتر از سیاهی که رنگی نیست! اگه داری رو کن دیگه!? معلومه خالی بندیه!!
مرسی دزد عزیز
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
دقیقا اینا رو از خود ما می دزدیدی دیگه؟؟
آهان نیتت خیر بوده که واسمون بازیکن بخری
پس بدزد، راحت باش
تشویقتم میکنیم
محمد
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۹
کثیف ترین باشگاه فوتبال
محسن
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۰
مهم قهرمانی بود که به هر ترتیب و به هر نحو بدست امد.بقیه دعوا برای ما مهم نیست.
علی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۴
دقیقا! همین قهرمانی باعث سوزش مافیایی شده که بعد از افشین قطبی اجازه قهرمانی به پرسپولیس نمی داد. در زمان قطبی هم سعی کردند با کسر امتیاز مانع بشن که شکست خوردند!!
مهدی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۸
علی آقا ساقیت خیلی مرده!داداش اپن شیش امتیاز رو فیفا کسر کرد.از کدوم مافیا حرف میزنی؟چرا انقد توهم توطئه داری؟
۲
خاطره الهلال
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
دودمان پرسپولیس با فساد و مافیا گری بنا شده.
خوزستانی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۲
باز پرسپولیس دودمان و ریشه ای دارد
اما تیم جیره خوار استقلال بی ریشه و بی هویت است
۸
مهدی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۰
آقا یا خانومی که جرات نداری اسمتو بنویسی و پشت اسم بزرگ خوزستان قایم شدی،تیم بی هویت تیمیه که بناش با کوچ بازیکنای پیکان گذاشته شده نه تیمی که تاسیسش توی دهه بیست بوده!دودمان و ریشه کجا بود؟از چیزی حرف بزن که موجود باشه.سال ۴٧ که پرسپولیس با کوچ بازیکنای پیکان تشکیل شد بیست سال از تشکیل تاج میگذشت.تقصیرت نیست شما توی جهل فرو رفتی و بیرون هم نمیای.بحث با آدم جاهل هم خودش موجب جهله!
۳
موراتا
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۳
طارمی به کمک وکیلش مرزهای حقه بازی، نمک به حرامی و کلاهبرداری را در فوتبال ایران جابجا کرده اند
Sina
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
خطاب به خوزستانی
داداچ شما ریشه به چی میگی ؟ به همراهی وزیر و جیره خواری از وزیر و پرداخت طلب ژوره؟
ریشه به قدمته،به افتخاره،به جامه، به قهرمانیای زیاده
نه قهرمانیای بو دار که خود بازیکنای قبلی پیزوری بهش اعتراف میکنن که یه دستایی تو کاره ک پیزوری جام بیاره (بازی ملوان) حالا بحث داوریا جداست که آقای فغانی و ترکی تو دربیای اخر چقد کمک کردن ولی صدای هیچ رسانه ای در نیامد!!!!!!
برو تاریخ رو بخون هرچند میدونم سن و سالی نداری و بچه ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر