فهرست
این قرمز خشن؛ سه اخطار در بازی تشریفاتی
این قرمز خشن؛ سه اخطار در بازی تشریفاتی

این قرمز خشن؛ سه اخطار در بازی تشریفاتی

آی اسپورت – دیدار تیم های پرسپولیس و السد یک دیدار تشریفاتی بود اما با این حال بازیکنان سرخپوش با جدیت تمام در این بازی به میدان رفتند. آن ها که انگیزه زیادی برای نمایش توانایی های خود در آخرین بازی لیگ قهرمانان داشتند، دو گل به تیم زردپوش زدند اما از طرف دیگر بازی را در چند دقیقه با خشم سپری کردند و همین باعث شد تا درگیری هایی بین آن ها و بازیکنان حریف به وجود بیاید.

در یک صحنه کمال کامیابی نیا با اکرم عفیف درگیر شد که البته داور کارتی به او نشان داد. این درگیری پس از آن به وجود آمد که السدی ها به شدت به داور معترض بودند. شجاع خلیل زاده هم دقایقی پس از شروع نیمه دوم به تصمیم داور معترض شد و پس از این که توپ را به زمین کوبید، کارت زرد را مقابل چشمان خود دید.

علیرضا بیرانوند نیز به سرنوشت شجاع دچار شد. علی بیرو که از دروازه خود بیرون آمده بود و با داور صحبت می کرد، از او کارت زرد گرفت. بیرانوند که بعد از ارسال یکی از پاس های معروف خود که علیپور را در موقعیت تک به تک با دروازه بان السد قرار داده بود و در اتفاقی عجیب، داور بازی به دلیل مصدومیت عفیف در سوت خود دمید و بازی را قطع کرده بود، به این تصمیم معترض شد و تداوم این جدال لفظی با داور بازی یک کارت زرد برای او در پی داشت.

علاوه بر این سه کارت زرد پرسپولیسی ها، آن ها 13 خطا نیز انجام دادند و در مجموع روز خشنی را سپری کردند.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-05-21 12:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر