فهرست
مسعود می‌خواهد کار نیمه‌تمام را تمام کند
مسعود می‌خواهد کار نیمه‌تمام را تمام کند

مسعود می‌خواهد کار نیمه‌تمام را تمام کند

آی اسپورت - مسعود شجاعی بدون هیچ شک و تردید کاپیتان اول تیم ملی ایران است  شاید برای اینکه  بیشتر بتوانیم  سابقه مسعود را متوجه شویم  ذکر این نکته کافی باشد ؛ روزی که علی دایی به رکورد صد گل ملی در بازی با لائوس رسید مسعود شجایی در ترکیب تیم ملی ایران به بازی رفت.

10سال سابقه فوتبال در اروپا  از مسعود شجاعی هم از لحاظ رفتاری و هم از منظر فنی بازیکنی در استاندارد های اروپایی ساخت. تکنیک ناب و منحصر به فرد شجاعی در فوتبال اسپانیا  به نوعی صیقل داده شد تا هیچ کدام از مربیانی که در این چهار دوره جام ملت های اسیا و سه دوره جام جهانی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شدند نتوانستند  از نام او بگذرند و این در حالی است که او  سابقه پوشیدن  پیراهن تیم های استقلال  و پرسپولیس را نداشت و هیچ فشاری از عدم دعوت یا خط زدنش متوجه مربیان تیم ملی  نمی شد.

این آبادانی خوش چهره این روزها در امارات علاوه بر وظایف فنی که برعهده اوست طبیعتا در بیرون زمین هم وظایف خطیری بر عهده دارد کافی است که یک روز در تمرینات تیم ملی کنار تیم باشید تا متوجه شخصیت تاثیر گذار شجاعی بشوید. او مرد ثابت کنفرانس های مطبوعاتی کارلوس کی روش است. مردی که در انتخاب حلقه اطرافیانش وسواس عجیبی دارد.

این روزها شجاعی ازهر کاپیتان دیگر در طول این 44 سال گذشته در تاریخ فوتبال ایران به بالا بردن جام نزدیک تر است، او تنها دو گام برای بالا بردن جام نیلوفری آسیا پیش رو دارد. مسعود شجاعی می خواهد  کار ناتمام بازیکنان بزرگی مثل  محمد پنجعلی، سیروس قایقران، مجتبی محرمی، حمید استیلی، علی دایی،  مهدی مهدوی کیا و جواد نکونام  را تمام کند تا به آرزوی 80 میلیون ایرانی جامه عمل بپوشاند .

بدون هرگونه تعصبی مسعود سلیمانی شجاعی الحق شایسته ترین بازیکن آسیا برای بالابردن این جام است، چرا که نامی دیگر را نمی توانید در جمع این چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی پیدا کنید که در اندازه های کاپیتان تیم ملی ایران باشد.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-01-25 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیسی ام
جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
یه سوالی که هیچ در ذهنم است چرا ای اسپرت هر روز از شجاعی مطلب داره.بهترین بازیکن ؟خوش چهره بازیکن؟شایسته بازیکن؟ .آقا مطمئن این خصوصیات مشخصه هازارد یا دیبالا یا دی بروین نیست .با این خصوصیات چرا ایران بازی میکنه لیگ برتر انگلیس تو هوا میزنه
۵
قارتال
جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
قطعا با شما نویسنده ی محترم هم نظرم ،جام قهرمانی تنها برازنده ی دستان کاپیتان مسعود شجاعی است.
۷
تی تی
شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۰۶
یاشاسین کاپیتان مسعود
۵
S s
شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۲۵
کاری با نظر شما ندارم در مورد مسعود،چون کلا چیزی از این مسعودی که شما میگی ندیدم،تنها چیزی که یادمه اینه که مسعود از سه بازی جام جهانی و پنج بازی جام ملتها کلا سه دیقه بازی کرده اونم فقط جهت وقت کشی،چیزی که ذهن منو درگیر کرده این نیس،مشکل من حضور ثابتش تو کنفرانس قبل بازیاس و نشستنش روی نیمکت حین بازیه،مگه ن اینکه بازیکنی که همراه سرمربی میره کنفرانس باید تو ترکیب ثابت باشه وگرنه شامل جریمه میشیم؟!میترسم پاداش بردهای تیم ملی رو بابت جریمه ی این آقا بگیرن،یکی جواب منو بده لطفا...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر