فهرست
فصلی متفاوت، پیش‌روی شاو
فصلی متفاوت، پیش‌روی شاو

فصلی متفاوت، پیش‌روی شاو

آی اسپورت- هر چند او در شرایط فعلی پس از طی کردن دوران نقاهت و بازیابی مصدومیت سخت لیگامنت زانو نمی‌تواند برای تیمش بازی کند، اما با این حال فصل پیش رو، یک فصل حیاتی برای این مدافع منچستریونایتد است. او پس از تماشای اولین دیدار پیش فصل تیمش که با برتری 5-2 مقابل لس‌آنجلس گلکسی به پایان رسید، در گفت‌وگو با روزنامه نشنال عنوان می‌کند"حس می‌کنم فصلی است که باید خودم را ثابت کنم و فکر می‌کنم در شرایط خوبی قرار دارم. می‌خواهم به همه از جمله مربی نشان دهم که به خودم ایمان دارم".

شاو که با مبلغ 27 میلیون پوند در سال 2014 از ساوتهمپتون خریداری شد تا رکورد نقل و انتقالات یک بازیکن جوان را از آن خود کند، در این مدت اختلاف نظرهای زیادی با مورینیو داشته اما با این وجود به او در ماه آوریل سال گذشته این شانس داده شد تا به عنوان دفاع چپ اول تیم مقابل سوانسی به میدان برود. شاو اگرچه برای بازگشت خود تاریخی تعیین نکرده اما اینگونه که از تمرینات او به همراه اشلی یانگ که او هم دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد، مشخص است به نظر می‌رسد بتواند در اولین بازی فصل یونایتد که بیرون از خانه و مقابل وستهام تا یک ماه دیگر برگزار می‌شود، حضور داشته باشد. شاو امیدوار باشد این آخرین مصدومیت از مجموعه مصدومیت‌هایی باشد که تاکنون دچارشان شده و همین باعث اختلال در دوران حضورش در اولدترافورد شده است. "از نظر فکری به اتفاقات نگاه مثبتی دارم و دیگر زیاد درباره گذشته صحبت نمی‌کنم ام واقعا فکر می‌کنم در مورد مصدومیت‌ها بدشانس بودم. اول پایم و حالا این. این واقعا بدشانسی بود اما می‌خواهم آنها را در گذشته جا بگذارم".

شاو که فصل اول حضورش را در اولدترافورد، ورزشگاهی که به عنوان بازیکن ساوتهمپتون مسئولان یونایتد را تحت تاثیر قرار داده بود، کاملا معمولی پشت سر گذاشته بود، در تابستان 2015 تمرینات سختی انجام داد تا بتواند خودش را به تیم تحمیل کند و این اتفاق هم افتاد تا آنکه آن فاجعه در بازی مقابل آیندهوون پیش آمد و پایش با شکستگی شدیدی مواجه شد. او به عنوان بازیکنی خریداری شد که تا 15 سال آینده پست دفاع چپ یونایتد را تضمین کند اما مصدومیت نه تنها وی را از این موقعیت دور کرد بلکه باعث شد تا او اکنون به عنوان یک بازیکن پشتیبان و ذخیره استفاده شود .او در فصل 2014-2015 تنها در 16 بازی، در فصل بعد در 5 بازی و در فصل قبل هم یازده بازی برای تیمش به میدان رفت.

این روزها مورینیو او را به شدت زیر نظر دارد و البته از پیشرفتی که تاکنون داشته راضی است. شاو در مورد تمرینات اخیر و رفتارهای مورینیو می‌گوید"وقتی من و اشلی جلسات تمرینی خودمان را تمام می‌کنیم، پیش بچه‌های دیگر می‌رویم تا ببینیم آنها چه می‌کنند. مورینیو را هم می‌بینیم و او هم همیشه شرایط ما را می‌پرسد و خواسته‌هاش برای یک مدت طولانی را اعلام می‌کند. من سعی می‌کنم خودم را به روش‌های مختلف باانگیزه نگه دارم اگرچه هواداران هم انگیزه‌ام را بالا می‌برند. آنها همیشه از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام‌های خوبی برایم می‌فرستند. در رختکن هم بازیکنان به من امیدواری می‌دهند و بدون داشتن این نیروهای انگیزه‌دهنده واقعا دوران سختی می‌شد اما با این حمایت‌ها روزهای سخت سپری شد".

شاو این روزها در کنار دیگر بازیکنان یونایتد در آمریکا حضور دارد و آنها بازی‌های پیش فصل خود را از روز گذشته آغاز کردند؛ توری که با مسافرت این کشور در سال گذشته به چین تفاوت زیادی دارد و به نظر می‌رسد یونایتدی‌ها رضایت زیادی از وشرایطشان در آمریکا دارند. در تابستان گذشته دو بازی شیاطین سرخ در چین لغو و سفر این تیم به شهرهای دیگر به دلیل شرایط بد آب‌وهوایی با مشکل مواجه شد. یونایتد در ادامه دیدرهای دوستانه خود در آمریکا به ترتیب مقابل تیم‌های رئال مادرید، منچسترسیتی و بارسلونا قرار می‌گیرد.

 

۴    
آی اسپورت
2017-07-17 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر