فهرست
جنگ دو الاهلی؛ پیشنهاد سعودی‌ها چرب‌تر بود
جنگ دو الاهلی؛ پیشنهاد سعودی‌ها چرب‌تر بود

جنگ دو الاهلی؛ پیشنهاد سعودی‌ها چرب‌تر بود

آی اسپورت - تیم الاهلی مصر در جذب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات فصل گذشته پرسپولیس تعلل زیادی به خرج داد تا در نهایت الاهلی عربستان با او به توافق برسد. به گزارش Mercatoday مصر، برانکو ایوانکوویچ پس از بی‌توجهی تیم الاهلی مصر به پیشنهاد ارائه داده شده توسط الاهلی عربستان پاسخ مثبت داد. او دوشنبه گذشته با الاهلی عربستان به توافق رسید و رسما پیشنهاد الاهلی مصر را نادیده گرفت. بر اساس این گزارش، برانکو ایوانکوویچ موافقت کرده بود تا با دستمزد سالیانه 1.5 میلیون دلار هدایت تیم الاهلی مصر را بپذیرد اما در نهایت الاهلی عربستان با پرداخت دستمزد 1.8 میلیون دلار این سرمربی کروات را به خدمت گرفت.

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-06-18 09:45:00
نظر دهید

۲ نظر
Arman
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۵
این اقا تو کشورهای عربی هیچوقت نتیجه نگرفته نهایت پایان فصل اخراج میشه ...و بزودی میفهمه چه اشتباهی کرد پشت کرد به هواداران عظیم پرسپولیس... آخه تو عربستان میدونن فوتبال چیه ..التعاون سر جمع 5هزار تماشاگر نداره...
حرف حساب
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۴
هرچند مقصر اصلی وزارت ورزش و مدیران نالایق پرسپولیس هستند ولی برانکو با اعلام نکردن رفتنش پرسپولیس رو با بحران روبرو کرد! انشالله خبر اخراجش رو از الاهلی بشنوم تا بفهمه که موفقیتش تو پرسپولیس فقط حاصل خودش نبوده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر