فهرست
شایعه روز، سجاد و مجتبی در لیست مازاد شفر
شایعه روز، سجاد و مجتبی در لیست مازاد شفر

شایعه روز، سجاد و مجتبی در لیست مازاد شفر

آی اسپورت – ظاهرا وینفرد شفر لیست مازاد خود را به مسئولان باشگاه استقلال ارائه داده و شنیده که نام مجتبی جباری و سجاد شهباززاده در این لیست وجود دارد. قرار گرفتن نام مجتبی جباری در لیست مازاد غیرمنتظره نبود و بعد از جلسه او با شفر، قابل پیش‎بینی بود که او در استقلال جایی نخواهد داشت اما حضور نام سجاد شهباززاده در لیست مازاد کمی غیرمترقبه بود. شفر پیش از این بارها از سجاد در برابر انتقادها حمایت کرده و با خود او جلساتی اختصاصی برگزار کرده بود تا این بازیکن را به شرایط آرمانی برگرداند اما ظاهرا تلاش‎های سرمربی آلمانی بی‌نتیجه بوده و او از مهاجم شماره 10 خود قطع امید کرده است. اصرار او به جذب یکی دو مهاجم خارجی و داخلی هم نشان می‌دهد که شهباززاده هم مثل جباری باید از استقلال جدا شود. البته شهباززاده پیشنهادهایی از ذوب‌آهن و تراکتورسازی داشت و در صورت قطعی شدن جدایی از استقلال، او احتمالا به یکی از این تیم‎ها خواهد رفت.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-08 12:21:00
نظر دهید

۳ نظر
امیرعباس
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۳
کاشکی علی قربانی و جابر انصاری رو هم بزاره تو لیست مازاد که دیگه یک منصوریان زدائی اساسی بشه و تنها یاد و خاطره ای از علی منصور بجا بمونه!
مجید
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
زود بره....خسته شدیم از این همه گل نزدنها ...اون زمان که کمی سرحال بود تیم رو رها کرد رفت...یادمان که نرفته
majid
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
کم کم داره از شفر خوشم میاد، مرسی که اومدی، دارو دسته فوتبال سنتی رو میفرستی خونه خاله ، فقط جان مادرت خسرو حیدری و پادووانی و انصاری ، فراموش نشن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر