فهرست
قانون جدید به نفع پرسپولیس؛ فینال با باخت!
قانون جدید به نفع پرسپولیس؛ فینال با باخت!

قانون جدید به نفع پرسپولیس؛ فینال با باخت!

آی اسپورت - پرسپولیس در بازی برگشت مقابل السد شرایطی مشابه بازی برگشت مقابل الدحیل دارد و در خانه به میدان می‌رود. البته گل زده پرسپولیس و برد در بازی رفت باعث می‌شود که شرایط این تیم نسبت به بازی قبلی بسیار بهتر باشد. پرسپولیس بار دیگر فرصت دارد تا در بازی برگشت مقابل هوادارانش یک شگفتی دیگر آفریده و راهی فینال شود.

یکی از قوانینی که در بازی قبلی هم وجود داشت و در این بازی هم می‌تواند به کمک پرسپولیس بیاید تغییر قانون گل‌زده در خانه حریف است. البته پرسپولیس در مرحله قبل در ۹۰ دقیقه کار را تمام کرد و نیازی به این قانون پیدا نکرد اما شاید مقابل السد بتواند از آن سود ببرد.

براساس قوانین جدید AFC قانون گل‌زده در خانه حریف فقط در تایم قانونی و ۹۰دقیقه‌ای بازی‌های رفت و برگشت محاسبه می‌شود. یعنی اگر پرسپولیس در طول ۹۰ دقیقه، یک گل دریافت کند و بازی به وقت اضافه کشیده شود این تیم می‌تواند در ۳۰ دقیقه وقت اضافه بدون این که نگران این قانون باشد در شرایطی برابر با السد بازی کرده و نتیجه را به سود خود به پایان ببرد. گل زده السد در این وقت اضافه معادل یک گل عادی خواهد بود و هیچ امتیازی اضافه برای السدی‌ها نخواهد داشت و پرسپولیس حتی با تساوی در وقت اضافه هم می‌تواند شانس خود را برای صعود در ضربات پنالتی زنده نگه دارد.

نود

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-10-22 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عطا - تبریز
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
این قانون جدید نیست.از همون اول که قانون گل زده بوجود اومد این هم تبصره اش بوده
۵
امیر حسین
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
نود نحس! همون بهتر که تعطیل شدی! همه دارن انرژی مثبت میدن این پوفیوز داره میگه با باخت و تو پنالتی هم میتونیم بریم بالا! خودمون هم میدونستیم. ولی انشالله کار در همان نود دقیقه به نفع پرسپولیس تمام میشه!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر