فهرست
رنکینگ تازه فیفا؛ ایران در سید سه جام جهانی
رنکینگ تازه فیفا؛ ایران در سید سه جام جهانی

رنکینگ تازه فیفا؛ ایران در سید سه جام جهانی

آی اسپورت – آخرین رده بندی تیم‌های ملی فوتبال دنیا توسط فیفا اعلام شد و بدین ترتیب تیم ملی به رتبه سی و چهارم تیم‌ رنکینگ رسید. جایگاهی که به نسبت رده بندی ماه قبل با سقوط 9 پله‌ای را نشان می‌دهد اما با این وجود ملی پوشان ایران کماکان عنوان بهترین تیم آسیا را در اختیار دارند.

جدیدترین رده بندی تیم‌های ملی حاضر در فوتبال دنیا امروز اعلام شد و جالب اینکه شش تیم اول این جدول بدون هیچ تغییری در رتبه‌های ماه پیش خود قرار دارند. تیم‌های ملی فوتبال آلمان، برزیل، پرتغال، آرژانتین، بلژیک، لهستان، فرانسه، اسپانیا، شیلی و پرو تیم‌های اول تا دهم رده بندی فیفا را تشکیل می‌دهند.

تیم ملی ایران نیز در این رده بندی توانست به رده سی و چهارم دنیا دست پیدا کند و به مانند ماه‌های اخیر کماکان بهترین تیم آسیایی لقب گرفت. بعد از تیم ملی ایران تیم‌های ملی استرالیا، ژاپن، چین، کره جنوبی، عربستان، امارات و ازبکستان دیگر تیم‌های ملی آسیایی در آخرین رده بندی فیفا محسوب می‌شوند. با این تفاسیر ایران در آخرین رنکینگی که برای فیفا در راه سیدبندی قرعه کشی جام جهانی از اهمیت برخوردار است جایگاه مناسبی برای رسیدن به سید سه دست یافت تا حضورش در این سید قطعی به نظر برسد چون حداقل هشت تیم حاضر در روسیه 2018 رتبه ای پایین تر از ایران دارند و تیم اول آسیا قطعا در قرعه کشی جام جهانی که آذرماه در مسکو برگزار می‌شود در سید سه جام جهانی حضور خواهد داشت.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-10-16 12:03:00
نظر دهید

۳ نظر
گیر بازار
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
کیروش دوست داشتنی.
۴
Ashkanred
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
زیاد خوشحال نباشید یا به صربستان می خوریم یا به نیجریه . در هرصورت اتوبوس کارساز نیست
یالا بچه ها
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
بریزید بیرون کیخوایم جشن بگیریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر