فهرست
پیشنهادهای غیرمعقول؛ در پرسپولیس چه خبر است؟
پیشنهادهای غیرمعقول؛ در پرسپولیس چه خبر است؟

پیشنهادهای غیرمعقول؛ در پرسپولیس چه خبر است؟

آی اسپورت - با منتفی شدن حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس، تلاش‌ها برای انتخاب جانشین برانکو در باشگاه پرسپولیس شدت بیشتری به خود گرفته است. اگرچه از شب گذشته و با کمرنگ‌تر شدن حضور گل‌محمدی در پرسپولیس برخی مسئولان این باشگاه سراغ گزینه‌های خارجی رفتند، اما این موضوع از امروز شکل جدی‌تری به خود گرفته است.

صحبت از حضور مربیان ایتالیایی در پرسپولیس به میان آمده و از والتر زنگا و جیانی‌ دی‌بیازی، سرمربی پیشین تیم ملی آلبانی به‌عنوان گزینه‌های سرمربیگری سرخپوشان یاد شده است. اینکه چگونه پرسپولیس در این مقطع به سراغ مربیان ایتالیایی رفته، خود جای سؤال دارد، اما نکته مهم‌تر ارقامی است که درباره دستمزد این مربیان به گوش می‌رسد. گفته می‌شود برخی از نزدیکان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این زمینه نقش اساسی را دارند و در تلاش هستند برخی مربیانی که از نظر کارنامه عملکرد خوبی هم نداشته‌اند، به پای میز مذاکره بکشانند.

در این میان اما نکته‌ای که وجود دارد رقم‌های پیشنهادی به این مربیان است. با مراجعه به برخی سایت‌ها از جمله ترانسفرمارکت و همین‌طور پرس‌وجو از افرادی که دستی بر آتش دارند، می‌توان به قیمت مربیان پی برد. با این حال شنیده شده است که ارقامی دور از واقعیت و بالاتر از آن چیزی که قیمت مربیان است، برای برخی از آنها در نظر گرفته شده است. قطعاً پرسپولیس با مشکلات مالی مواجه است، اما اگر مشکل مالی هم وجود نداشته باشد دلیلی ندارد که ارقام پیشنهاد شده به مربیان بالاتر از حد استاندارد باشد.

مشکلی که پرسپولیس این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کند عدم تصمیم‌گیری مناسب از سوی مدیریت باشگاه برای انتخاب جانشین برانکو و البته در پیش گرفته نشدن روندی مناسب برای مذاکره با مربیان است. نمونه این موضوع مذاکره با یحیی گل‌محمدی است، آن هم با وجود اینکه او با پدیده قرارداد داشت. در این زمینه برخی از نزدیکان مدیریت باشگاه پرسپولیس نقش اساسی را ایفا می‌کنند و این موضوع جای بررسی و تأمل دارد. به نظر می‌رسد مشکلات پرسپولیس بزرگ‌تر از آن چیزی است که به چشم می‌آید و در این میان ارائه پیشنهادهای دور از واقعیت به برخی از مربیان یکی از چالش‌های اصلی باشگاه محسوب می‌شود.

تسنیم

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-06-22 23:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فینالیست واقعی آسیا نه چهارجانبه امجدیه
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۲
یادم نمیاد هیچ دوره ای اینقدر تابلو پرسپولیس را نابود کرده باشن
لعنت بر سلطانیفر بی همه چیز
لعنت بر عرب کیسه کش گوساله
لعنت بر دشمنان حرام زاده پرسپولیس
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر