فهرست
حرفه‌ای از سوئد؛ سامان و ده دقیقه
حرفه‌ای از سوئد؛ سامان و ده دقیقه
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

حرفه‌ای از سوئد؛ سامان و ده دقیقه

آی‌اسپورت- مهاجم تیم ملی ایران در دقایق اندک حضورش در زمین توانست اثر بسیار مهمی روی بازی بگذارد. تیم ملی ایران در نخستین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر سن‌پترزبورگ به مصاف تیم ملی مراکش رفت و موفق شد با یک گل دیرهنگام حریف آفریقایی خود را شکست دهد.

کارلوس کی‌روش در این بازی سه تعویض انجام داد که یکی از آنها ورود سامان قدوس به زمین بود. مهاجم ایرانی–سوئدی تیم ملی که تصور می‌شد بیشتر از این‌ها از سوی کی‌روش بازی داده شود، در اولین بازی جام جهانی هم مانند دیدارهای تدارکاتی اخیر در ترکیب فیکس جای نداشت و منتظر فرصتی برای حضور در زمین بود.

قدوس سرانجام به عنوان آخرین یار تعویضی در دقیقه ۸۴ وارد زمین مسابقه شد و جای علیرضا جهانبخش را پس از مصدومیت او در زمین گرفت. قدوس، بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ سوئد، برای اثبات خودش زمانی بیشتر از ۱۰ دقیقه نیاز نداشت. او در سمت راست خط دفاعی مراکش به یک توپ رسید و با قرار دادن بدنش مقابل بازیکن حریف، یک خطای حرفه‌ای از او گرفت. ضربه خطایی که چند ثانیه بعد توسط حاج صفی زده شد، با ضربه سر اشتباه عزیز بوهادوز وارد دروازه تیم مراکش شد و در نهایت دومین پیروزی ایران در تاریخ جام‌های جهانی به شکلی دراماتیک رقم خورد.

 

ورزش سه

۹۱    
آی اسپورت
2018-06-16 00:08:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر