فهرست
سامپائولی: نتوانستم تیمی درخور مسی آماده کنم
سامپائولی: نتوانستم تیمی درخور مسی آماده کنم
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سامپائولی: نتوانستم تیمی درخور مسی آماده کنم

آی‌اسپورت- آرژانتین پس از شکست سنگین مقابل کرواسی، در آستانه حذف از جام جهانی قرار گرفت. این بدترین سناریویی بود که مردم آرژانتین تصورش را می‌کردند. تساوی برابر ایسلند و سپس خرد شدن مقابل کرواسی. حالا لبه تیز انتقادات به سمت سامپائولی و البته مسی خواهد بود که امشب نیز کار خاصی انجام نداد.

خورخه سامپائولی در پایان بازی به خبرنگاران گفت: «به خاطر این شکست، درد بزرگی در سینه دارم. متاسفانه نتوانستم جریان بازی را به خوبی بخوانم و تصمیمات درستی نگرفتم. برنامه‌هایم برای این بازی نتیجه نداد و حالا باید منتظر اندک شانس‌های مان برای صعود بمانیم. در واقع چاره دیگری نیست. من مسئولیت این شکست را تمام و کمال بر عهده می‌گیرم. این شکست تقصیر مسی نیست و کسی بازیکنانم از جمله کابایرو را سرزنش نکند. البته واضح است که اشتباه کابایرو روی گل اول، در نهایت برای ما گران تمام شد. نباید در میان بازیکنان به دنبال مقصر گشت و این ناکامی متوجه من است. در زمین نتوانستیم به هماهنگی خوبی برسیم و انتظارات به حق مردم آرژانتین را برآورده کنیم. از این بابت واقعا متاسفم. برنامه من پرس و ایجاد فشار روی هافبک‌های کرواسی بود؛ چرا که می‌دانستم در آن منطقه، بازیکنان درخشانی دارند؛ ولی گل اول، شیرازه تیم را به هم ریخت. از لحاظ روحی ویران شده بودیم و دیگر نتوانستیم بازی را مدیریت کنیم. وقتی طرح و برنامه‌های یک مربی شکست می‌خورد، دیگر کاری از دست بازیکنان درون زمین نیز ساخته نیست. متاسفانه نتوانستم تیمی درخور مسی را برای این رقابت‌ها آماده کنم.»

 

ورزش سه

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-06-22 02:25:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۴۰
چقدر ابلهانه
تیمی در خور مسی باید آماده میکردی یا تیمی در خور آرژانتین؟
کاملا درسته که میگن همه چی از لیست نفرات تا تعویضا با هماهنگیه مسبه
مهدی
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۳۳
قابل توجه کیروش پرستها، بازی رو دیدید چطوری آرژانتین له شد؟! الان تو کرواسی ذوق مرگ نمیشن برای 3 تا زدن و یه بازی خوب جلوی آرژانتین. چه برسه به جشن و حماسه سرایی از مربی بابت باخت کم!!
بغداد بونجاح
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
حرفهات چرت و پرت هست برانکو پرست .
۱
محمد
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
خب احمق مسی ترجیح میده کنار دیماریا هیگواین بانگا پاستوره دیابالا بازی کنه یا کنار پاون مزا اکونیا چقد احمقی اخه کودن
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر