فهرست
پست عجیب پولادی؛ توهین یا اشتباه تایپی؟
پست عجیب پولادی؛ توهین یا اشتباه تایپی؟

پست عجیب پولادی؛ توهین یا اشتباه تایپی؟

آی اسپورت – این روزها و با نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و کمبود بازیکن در این تیم، دوباره بحث مهدی طارمی داغ شده و ماجرای خیریت او برای پرسپولیس تبدیل به سوژه خوبی برای بحث در میان فوتبالی‌ها شده است. در این میان یک پست اینستاگرامی عجیب از مهرداد پولادی توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. از پولادی مدت‌هاست در فوتبال ایران خبری نیست اما او امروز با یک پست اینستاگرامی عجیب خبرساز شد. در این پست، او تصویری از روز بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس پس از پشیمان شدنش از پیوستن به ریزه اسپور و زدن تونل افتخار توسط هم‌تیمی‌های او در تمرین پرسپولیس منتشر کرده و در کپشن این پست از کلمه عجیب «خرییّت» استفاده کرده است!

1
1

هنوز مشخص نیست منظور او از این کلمه به کدام رفتار طارمی برمی‌گردد؛ جدایی‌اش از پرسپولیس یا بازگشت او به این تیم! اما هر چه هست، بازی او با اصطلاح معروف «خیریت» اصلا بامزه از آب درنیامده و کاملا توهین‌آمیز به نظر می‌رسد. ضمن این که بعید است این یک اشتباه تایپی باشد و پولادی قطعا منظور خاصی از انتشار این عکس و توضیح مربوط به آن داشته است.

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-11-15 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
رضا
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵
یادش رفته الهه رو قبلش بیاره. الهه خرییت آقای مهدی طارمی. نمونه بارز عدم ثبات شخصیت که کوهی از گره های روانی وارد فضایی شد که اصلا گنجایشش رو نداشت. چه اشکالی داره خریییت آدما رو جار بزنیم تا خر های بعدی یکم فکر بکنن قبل از انجام عملی؟
آرش6
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۳:۲۹
واقعا هم خریت بود

خریت طاهری و طارمی و هدایتی

جتی خریت اون هوادار هایی که باشگاه رو تحت فشار گذاشتند
سید
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
شما پولم میگیرید برای این مزخرفات؟ فرق پیج اصلی رو با فن پیج نمیتونی تشخیص بدی
۴
امید
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
اقا این پیج پولادی نیست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر