فهرست
۲ شرط سران الاهلی برای برانکو/ مهلت اندک!
۲ شرط سران الاهلی برای برانکو/ مهلت اندک!

۲ شرط سران الاهلی برای برانکو/ مهلت اندک!

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در تابستان بعد از روزهای درخشانی که با پرسپولیس تجربه کرد راهی الاهلی عربستان شد. با وجود آن که برانکو با الاهلی قرارداد دو ساله امضا کرده اما بعد از تنها سه بازی همه چیز علیه مرد کروات شده و بسیاری خواستار اخراج زود هنگام او هستند. شکست در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا و تساوی در بازی نخست لیگ عربستان باعث شد تا انتقادها از برانکو زیاد شود. آنچه که باعث شده تا انتقادها از این مربی کروات بسیار بالا بگیرد نیمکت نشین کردن عمر السومه بهترین بازیکن الاهلی است.

مدیران باشگاه الاهلی خیلی زود به برانکو هشدار دادند و جلسه‌ای را با او ترتیب دادند. در این جلسه رئیس و سرپرست باشگاه الاهلی عربستان با دو شرط با ماندن برانکو موافقت کردند، نخست اینکه به اختلاف خود با عمر السومه پایان دهد و او را به ترکیب اصلی برگرداند و دوم اینکه دانیل الکسیچ بازیکن صربستانی که با خواسته برانکو جذب شد به تیم دیگری برود و به جای او یک هافبک بازی‌ساز جذب شود.

این خواسته‌های سران الاهلی عربستان به خوبی نشان می‌دهد که آنها از یک طرف از عملکرد تیم با برانکو راضی نیستند و دوم اینکه به راحتی در تصمیم‌های برانکو دخالت می‌کنند و آزادی اختیار را از این مربی سلب کرده‌اند. برانکو در پرسپولیس هیچ گونه دخالتی را تحمل نمی‌کرد اما به نظر می‌رسد که در الاهلی عربستان شرایط برای او کاملا متفاوت است. این مربی کروات سخت تحت فشار است و اصلا بعید نیست که کسب دو سه نتیجه بد و یا شاید حتی یک نتیجه بد دیگر باعث اخراج او شود.

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-08-24 10:24:00
نظر دهید

۴ نظر
Arman
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۴۳
برانکو خیلی برای پرسپولیس زحمت کشید و مث بچش پرسپولیس رو سروسامون داد اما یه اشتباه فاحشی کرد از پرسپولیس رفت نوع رفتنش خیلی بد بود...واقعیت امر اینه عدم ثبات مدیریتی از همون نیم فصل گذشته باعث شد فکر رفتن به کلش بزنه پیشنهاد های بی شرمانه ی تراکتور و تیم های دیگه (در حینی که با پرسپولیس قرارداد داشت و درحال کار توی این تیم بود)و در نهایت وسوسه دلارهای نفتی تیم های عربی شد ...از همون اول هم مشخص بود با توجه به سابقه ی بدش در تیم های عربی پایان خوبی در انتظارش نخواهد بود و الان در خلوتش به یاد اون همه تشویق با جون و دل هوادارای پرسپولیس میوفته به یاد بچه اش پرسپولیس که رهاش کرد ... و افسوس اشتباهی که کرد!
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۲۶
بله جناب پروفسور ما هواداران میلیونی پرسپولیس با وجود مدتها ناکامی حمایتت کردیم . و تا انتها پشتت موندیم و حتی ستاره های محبوبمونو یکی یکی بیرون کردی و جاش ربیع خواه و امثالهم رو نگه داشتی بازم پشتت بودیم .. حتی گفتی سید جلالو نمیخوای و با همون ماریچ و بنگر و سوشا سر گل خورده جام مسلممون و پروندی بازم حمایتت کردیم.. اوکراینی ها و بودیمیر و بخاطر تو تحمل کردیم و هزار تا ابهام دیگه.. اما ته ش بدون خداحافظی رفتی و تیمو حذف کردی تا راحت تر بری الاهلی .. جایی که 1 ماه قبل از پایان لیگ باهاش تموم کرده بودی.. تو برای ما هیچ ارزشی قائل نشدی و عشقمون یک طرفه بود.. بازهم برامون محترمی.. اما مطمئنم به موفقیت دیگری نخواهی رسید ..میتونستی با قهرمانی آسیا از پرسپولیس کبیر بری.. ولی.
۸
خوارکیسه ها
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۱
با اسم برانکو پمادرمانی کنین بالاخره میلیاردی هزینه کردین و چونی چونتونو سوخته:)))))
۲
علیرضا
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۲۳
آه کیروش دامنت رو گرفته و چیزی مونده تا با تحقیر اخراجت کنند که دنبال آزار و اذیت و بهم ریختن تمرکز کیروش در تیم ملی ایران بودی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر