فهرست
کنایه مو به بایرن‌: ستاره رقیب‌ را نمی‌خریم
کنایه مو به بایرن‌: ستاره رقیب‌ را نمی‌خریم

کنایه مو به بایرن‌: ستاره رقیب‌ را نمی‌خریم

آی اسپورت - ژوزه مورینیو برای اشاره به رقابت سنگین تیم های لیگ برتر انگلیس طعنه ای به بایرن مونیخ و رقابت قهرمانی در آلمان زد و اشاره کرد که منچستریونایتد در موقعیتی قرار ندارد که بتواند برای تضعیف رقبایش و تضمین قهرمانی خود بهترین بازیکنان آن ها را بخرد. مورینیو معتقد است خرید بازیکنان رقیب و تضعیف آن ها سیاستی است که هنوز در آلمان و توسط بایرن مونیخ دنبال می شود. تلگراف از زبان مورینیو این طور نقل می کند:

-الان در دوران فوتبال مدرن به سر می بریم، فوتبال اکنون با دوران سر الکس فرگوسن متفاوت است و اینجا هم آلمان نیست. در آلمان بایرن مونیخ قهرمانی را از تابستان (فصل نقل و انتقالات) آغاز می کند. آن ها هر سال با بروسیا دورتموند وارد معامله می شوند و بهترین بازیکن آن ها را به خدمت می گیرند. یک روز به آنجا رفتند و روبرت لواندوفسکی را به خدمت گرفتند، سال بعد آنجا رفتند و ماریو گوتسه را گرفتند و سال بعد هم متس هوملس را. پس آن ها تابستان قهرمان لیگ شده اند!

-فکر می کنید من می توانم به تاتنهام بروم و دو بازیکن را برای از بین بردن تاتنهام از آنجا بیاورم؟ نه من نمی توانم، نمی توانم به آرسنال بروم و دو نفر از بهترین بازیکنان آرسنال را به اینجا بیاورم. نمی توانم به چلسی برم و دو نفر از بازیکنانی که خیلی خیلی دوستشان دارم به اینجا بیاورم. دوران چنین کار هایی گذشته است.

-اکنون تیم هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن تنها بازیکنانی را می فروشند که می خواهند بفروشند. به همین دلیل امروزه داشتن یک خرید خوب در این بازار کار بسیار سختی شده است.

 

     
آی اسپورت
2017-02-05 13:17:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر