فهرست
دکه آنلاین: جنجال طارمی
دکه آنلاین: جنجال طارمی

دکه آنلاین: جنجال طارمی

آی اسپورت –  روزنامه خبر ورزشی با انتشار عکسی از طارمی به مصاحبه جنجالی او با برنامه نود و حواشی آن اشاره کرده. این روزنامه مدعی شده وحید امیری بعد از جام جهانی راهی قطر خواهد شد تا فوتبالش را در این کشور ادامه دهد. دلیل تازه برای نیمکت نشینی حسینی در استقلال هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 4 بهمن
خبر ورزشی 4 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از کامیابی نیا مدعی شده که تمرین ریکاوری تیم ملی تاثیر زیادی در مصدومیت او داشته و برانکو از این قضیه شاکی شده اما باشگاه از او خواسته حرفی درباره این موضوع نزند. این روزنامه مدعی شده صحبتهای طارمی شاید باعث افزایش محرومیت پرسپولیس شود. از دید گل، ربیع خواه و ماهینی دو هافبک دفاعی پرسپولیس در بازی با پیکان خواهند بود.

 

روزنامه گل 4 بهمن
روزنامه گل 4 بهمن

پیروزی زیاد روی ماجرای طارمی زوم نکرده و ترجیح داده تیتر اصلی اش را به صحبتهای گرشاسبی اختصاص دهد که گفته بازکینان پرسپولیس اهل بازارگرمی نیستند. این روزنامه نوشته نوراللهی علیرغم نیمکت نشینی جلوی پیکان، احتمالا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان خواهد آمد چرا که او متخصص گلزنی به این تیم است.

 

پیروزی 4 بهمن
پیروزی 4 بهمن

همشهری ورزشی هم با تیتر باران دروغ بر خشکسال فوتبال به ماجرای مصاحبه جنجالی مهدی طارمی اشاره کرده و یادداشتی در این زمینه را روی جلدش برده است.

همشهری ورزشی 4 بهمن
همشهری ورزشی 4 بهمن

۱    
آی اسپورت
2018-01-24 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر