فهرست
وحید امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو
وحید امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو

وحید امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو

آی اسپورت - وحید امیری ستاره بی‌چون و چرای فصل هفدهم پرسپولیس بود و از ابتدا تا انتهای فصل با گل، پاس گل و رفتار‌های تاکتیکی خود، کمک زیادی به پیشرفت سرخپوشان کرد. او، اما بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تصمیم گرفت لژیونر شود و به باشگاه ترابوزان ترکیه رفت.

در سوپرلیگ این کشور، وحید نتوانست شایستگی‌های فنی خود را به اثبات برساند و بار دیگر مشخص شد سطح لیگ ایران و ترکیه قابل قیاس نیست. به همین علت، او نیمکت‌نشینی را به مدت یک فصل تمام، تحمل کرد و حالا با پایان یافتن سال اول از قرارداد امیری، این بازیکن برای ماندن در ترکیه دچار شک و تردید است. هنوز یک سال دیگر از قرارداد او باقی مانده ولی هیچ اثری از رضایت مدیران باشگاه ترابوزان برای تمدید مالی قرارداد دیده نمی‌شود و این موضوع شاید به معنای خاتمه یافتن فعالیت دو طرف باشد.

در این صورت، به احتمال بسیار زیاد امیری به ایران برمی‌گردد زیرا از یک طرف، او فردی وابسته به خانواده است و از سوی دیگر، با توجه به یک فصل نیمکت‌نشینی در لیگ ترکیه نمی‌تواند مشتریان خوبی برای خود دست و پا کرده و یک لژیونر باقی بماند.

اولین جرقه در مورد بازگشت امیری توسط نزدیکان او زده شد و گفتند اگر وحید برگردد، طبق وعده‌ای که به هواداران پرسپولیس داده بود، یکسره به باشگاه پرسپولیس می‌آید و دوباره پیراهن قرمز را به تن می‌کند. البته برانکو هم این موضوع را عنوان کرد که شاید بازیکنان گذشته تیم، به پرسپولیس برگردند و این موضوع اصلاً بعید نیست.

شنیدیم امیری در انتظار فرصتی است تا به صورت مستقیم با برانکو به صحبت بپردازد و در مورد بازگشت به پرسپولیس با سرمربی تیم، جلسه بگذارد. احتمال دارد در هفته آینده و حتی پیش از بازی با سپاهان، دیدار دو طرف رقم بخورد و ماحصل این جلسه می‌تواند بر بالا رفتن کیفیت خط حمله سرخپوشان در فصل آینده هم کمک کند البته اگر برانکو شرایط برگشتن امیری را فراهم آورد زیرا این بازیکن به دنبال تضمین برای بازی کردن است و از سوی دیگر، پیشنهادی از قطر دارد که می‌تواند شانس‌های بیشتری برای انتخاب به او بدهد.

خبرورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2019-05-23 18:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
جيش الاحمر الايراني
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۱
وحید امسال در پرسپولیس است شک نکنید
برانکو فقط به وحید همین یک‌فصل را هدیه داد که برود پول ناقابلی در ترکیه به جیب بزند و دوباره برگردد وحید در جام جهانی یکی از بهترین بازیکنان ایران بود طبیعی بود که پیشنهاد خوب اروپایی سراغشون را بگیرند وحید سی ساله پولی در ترکیه گرفت که در ایران باید سه فصل بازی کند وبگیرد
برانکو با مشورت کردن با وحید این اجازه و اوکی را داد و وحید به ترکیه رفت دوساله بست و مشخص بود در پستی که وحید بازی میکند دو سه بازیکن خوب دیگر که جوان تر از وحید بودند بازی می کردند از وحید بیشتر بازی می کردند و الان هم باشگاه خودش اعلام کرده ک وحید را بدهد و وحید را دوباره پرسپولیسی بدانید شک نکنید
برانکو اگه پافشاری زیادی میکرد وحید در پرسپولیس می موند ولی برانکو حرفه ای رفتار کرد و بخاطر سن وحید هم که شده به وحید اجازه داد تا برود و دوباره بیاید و ازش قول هم گرفته بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر