فهرست
علی ننه علی روز مادر آسمانی شد
علی ننه علی روز مادر آسمانی شد

علی ننه علی روز مادر آسمانی شد

آی اسپورت - علی انصاریان را در فوتبال با تعداد زیاد بخیه‌هایی به یاد داریم که در راه دفاع از دروازه‌ی تیم‌هایی به جان می‌خرید که در آن ها توپ می‌زد. حضور یک ساله‌ی علی انصاریان در جمع آبی‌پوشان برای او به اندازه‌ی چندین سال محبوبیت به ارمغان آورد‌. بازی های متعصبانه از یک پرسپولیسی تیر با پیراهن آبی آن‌قدر ارزشمند بود که حتی تیفوسی‌های استقلال هم عاشقش شدند همان‌هایی که از ابتدا به آمدن علی به استقلال واکنش نشان داده بودند و به او و بازی او در استقلال تردید داشتند، اما وقتی شرافت حرفه‌ای و معرفت او را دیدند و لمس کردند فهمیدند قصه‌ی علی انصاریان قصه‌ی متفاوتی است.  

انصاریان بعد از دوران ورزشی و آویختن کفش‌هایش خیلی زود به عرصه‌ی هنر وارد شد او در دوران بازیگری هم چند باری جلوی دوربین کارگردانانی چون مهران غفوریان و افراد دیگری حاضر شده بود، اما حالا می‌توانست با فراغ بال بیشتری به علاقه‌ی خود در سینما و تلویزیون برسد. جدا از سریال و فیلم علی در اجرا هم تبحر داشت او در اجرا از قالب یک مجری رسمی و عصا قورت داده خارج می‌شد و با همان صمیمیتی که بیرون از استودیو با هواداران و مردم داشت با بینندگان رفتار می‌کرد. خنده‌های کشدار و جالبی که حین اجرا و حتی به عنوان مهمان در برنامه‌های مختلف سر می‌داد بهترین و زیباترین تصویری است که بعد از بازی های زیبایش در فوتبال در اذهان مردم باقی مانده ،

اما به حتم زیباترین و برترین صحنه از زندگی کوتاه اما پربار علی انصاریان زندگی و عاشقانه‌های او با مادرش بود بعد از فوت پدرش که در جوانی علی اتفاق افتاده بود مادر همه‌ی زندگی علی شده بود او را ننه علی صدا می‌زدند از بس که با علی یکی شده بود، انگار تنها و تنها این موجود مهربان به علی تعلق داشت و بس، الحق و الانصاف علی هم برای خدمت به مادرش همه کار می‌کرد حتی او تنها ستاره‌ای می‌دانست که در هفت آسمان دارد، حتی برای اینکه خدمت به مادرش به بهترین شکل ممکن انجام شود ازدواج نکرد و تا امروز که از اتاق مراقبتهای ویژه‌ی بیمارستان فرهیختگان و در روز مادر به آسمان پر کشید مونس و همدم ننه علی بود.

۳    
آی اسپورت
2021-02-04 11:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر