فهرست
تکرار تاریخ، در ضربات پنالتی آبی‌ها
تکرار تاریخ، در ضربات پنالتی آبی‌ها

تکرار تاریخ، در ضربات پنالتی آبی‌ها

آی‌اسپورت- استقلال توانست السد را در ضربات پنالتی شکست دهد و به مرحله گوهی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. اما نکته جالبی که امشب اتفاق افتاد: تکلیف نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته بین دو تیم استقلال و نفت تهران به ضربات پنالتی کشیده شد و جالب اینکه با مرور صحنه‌های پنالتی آن دیدار به شباهت عجیبی بین این دو پی می‌بریم.

امید ابراهیمی؛ در هر دو بازی پنالتی از دست داد

امید ابراهیمی امروز پنالتی دوم استقلالی‌ها را به سمت دروازه السد زد و نتوانست آن را به گل تبدیل کند؛ در دیدار نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته هم یکی از بازیکنان استقلال که در گل کردن ضربه‌اش ناکام ماند امید ابراهیمی بود؛ البته او در نیم نهایی جام حذفی توپ را به آسمان زد و این بار گلر حریف مانع گلزنی او شد.

هنرنمایی رحمتی

در هر دو دیدار رحمتی با واکنش‌های خود تیم استقلال را در آستانه پیروزی قرار داد.

فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری؛ گل کردن ضربات پنالتی به یک شکل

در دیدار برابر السد قطر پس از اینکه رحمتی ضربه کاسولا را مهار کرد، فرشید اسماعیلی با زدن ضربه خود به سمت راست دروازبان و خسرو حیدری به سمت چپ، موفق به انجام وظیفه خود به نحو احسن شدند. جالب اینکه در نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته مقابل نفت تهران هم این دو بازیکن ضربات نهایی را دقیقا به همین شکل به دروازه وحید شیخ‌ویسی زدند و خسرو حیدری بود که به مانند امشب با گل کردن ضربه خود مهر صعود استقلال را زد.

منصوریان؛ در دو نقش متفاوت

شاید تنها تفاوت این دیدار با دیدار سال گذشته را بتوان به شادی و غم منصوریان نسبت داد؛ در نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته نمایش استقلالی‌ها با شکست شاگردان منصوریان و ناراحتی او به پایان رسید، ولی امسال در پایان دیدار سرمربی آبی‌ها بی‌شک خوشحال‌ترین نفر، روی چمن ورزشگاه آزادی بود.

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2017-02-08 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر