فهرست
یک کمپین خاص؛ عادل در دربی تشویق می‌شود؟
یک کمپین خاص؛ عادل در دربی تشویق می‌شود؟

یک کمپین خاص؛ عادل در دربی تشویق می‌شود؟

آی اسپورت - در حالی که عادل فردوسی‌پور در آخرین برنامه نود از ویژه برنامه‌اش برای دربی خبر داده بود اما با تعطیل شدن برنامه‌اش توسط مدیران صدا و سیما، خبری از ویژه برنامه نود برای دربی نخواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد این بار، دربی تهران است که برنامه‌هایی برای عادل تدارک دیده است.

تعطیل شدن برنامه 90 و حذف عادل فردوسی‌پور بازتاب‌های منفی زیادی به دنبال داشته است. عموم اهالی فوتبال از این اتفاق  ناراحت هستند و معتقدند صدا وسیما درباره این برنامه و مجری محبوبش تصمیمی اشتباه گرفته است. تعداد زیادی از آنها در فضای مجازی از عادل حمایت کرده‌اند. اکثر علاقمندان به فوتبال هم همین عقیده را دارند و آنها هم معتقدند عادل باید به برنامه 90 برگردد و این برنامه با او دوباره از تلویزیون پخش شود. اما با فضایی که در شبکه‌های مجازی دیده می‌شود، به نظر می‌رسد حمایت علاقمندان و فوتبالدوستان از عادل در سطح دیگری دنبال خواهد شد و آنها قرار نیست فقط به پست‌های اینستاگرامی بسنده کنند.

امروز چند پست مشابه در فضای مجازی دیده شد که در آن از هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال خواسته شده تا در روز دربی در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و در مقاطع مختلف بازی، عادل فردوسی‌پور را تشویق کنند. اگر چه هواداران دو تیم بابت پیگیری برخی مسائل، دلخوری‌هایی از فردوسی‌پور دارند اما می‌دانند که او در این پیگیری‌ها حسن نیت داشته و نیتش معرفی مقصرین و رفع مشکلات بوده و نه سنگ‌اندازی برای دو باشگاه! به همین دلیل، هم هواداران پرسپولیس و هم هواداران استقلال از این ایده استقبال کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود در روز برگزاری دربی، او به شدت از سوی هواداران این دو تیم تشویق شود. البته به نظر می‌رسد این اتفاق فقط در تهران نخواهد افتاد و احتمال می‌رود در سایر بازی‌های این هفته هم فردوسی‌پور در شهرهای مختلف تشویق شود. فعلا همه چیز در مرحله ایده و کمپین است اما با روندی که وجود دارد و بازنشر پست‌های حمایتی از عادل در شبکه‌های مجازی مختلف، پیش‌بینی می‌شود که این طرح به خوبی به مرحله اجرا برسد و دربی تهران و سایر بازی‌های این هفته لیگ برتر، به تجمعی ورزشی برای حمایت و تشویق عادل فردوسی‌پور تبدیل شود.

۸ ۱۰  
آی اسپورت
2019-03-22 16:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۷
فردوسی پور دلال
Ali
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۲۵
لنگیا میخوان تشویقش کنن میگن هوادارن دوتیم. بود و نبود فردوسی پور فرقی برای استقلال نداره
۶ ۱
اشکان۴
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۳
زر نزن من خودم استقلال ام تشویقش هم خواهم کرد
سنت قد نمیده ببینی فردوسی پور چه کارهایی در حق فوتبال ایران کرده
ققط نوک دماغتون میبینید یه عده بی سواد ساندیس خور
۶
serezo
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۳۴
اینکار بزرگترین حماقت تاریخ هواداران سرخابی خواهد بود
محسن آبی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۴۹
عمرا همه شعار بدن، مردم ما عادت کردن به بدبین شدن و توهم توطئه داشتن.....عادل یک روز متهم شد به برانکو دوستی و علی دایی پرستی، یک روز متهم به عشق پروین بودن، یک روز متهم به حجازی دوست بودن،یک روز متهم به پرسپولیسی بودن یک روز استقلالی بودن یک روز کیروشی پور شد و یک روز نابودگر فوتبال....... اما فردوسیپور همیشه همون بوده و هست و یک خبرنگار و مجریه که شومن فوق العاده و با استعدادیه....
۷
امید از تفت
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۱
پرسپولیسی ها هرگز اینکار را نمی کنند. کسی که گل آفساید حریف را پرسپکتیو میکنه برای چی باید تشویق بشه؟
اشکان۴
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۷
به خاطر اینکه کارهایی در سطح کلان ورزش انجام داده که توی نخود مغز قادر به تشخیصش نیستی
اگه بودی که به خاطر یه برنامه که مثال زدی کلی زحمات بیست و اندی سالش رو زیر سوال نمی بردی
عموما اونایی که قصد تخریب فردوسی پور رو دارن
از یه اقلیت ساندیس خور طرفدار یه سیاست مدار خاص و پوپولیست هستن
۴
.
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
زر نزن دهاتی
۳
majid
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
آره فردوسی پور با حسن نیت و برای معرفی مقصرین در مورد احکام انضباطی خنده دار بازی پرسپولیس سایپا یه کلمه هم حرف نزد ولی به خاطر عقب افتادن بازی استقلال پدیده خودشو جر داد!!!!
۱
محسن
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۶
شاید کیسه ها بخوان به پاس سالها خدمت خالصانه، کیروشی پور را تشویق کنند ولی پرسپولیسی ها هرگز. سکوت در برابر جذب انواع بازیکن داخلی و خارجی که بازی نکردند و رفتند، سکوت در برابر حاشیه های رحمتی و سایر بازیکنان استقلال، حاشیه سازیهای متعدد برای پرسپولیس موقع بازیهای حساس و خیلی خدمات دیگر که زیاد است و حوصله نوشتن نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر