فهرست
برانکو: طارمی به حرف مدیربرنامه‌اش گوش نکند!
برانکو: طارمی به حرف مدیربرنامه‌اش گوش نکند!

برانکو: طارمی به حرف مدیربرنامه‌اش گوش نکند!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز پس از تمرین تیمش پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. او درباره پیشنهادات مهدی طارمی و سروش رفیعی و همچنین جذب داریوش شجاعیان هم صحبت کرد. گزیده صحبت‌های برانکو را بخوانید:

برنامه 90 را ندیدم اما خیلی خوشحالم. از بازیکنان و همکارانم در کادرفنی ممنونم زیرا این موفقیت با تلاش آنها به دست آمده است. بدون آنها نمی‌توانستم کاری کنم و به همین خاطر از آنها تشکر می‌کنم.

طارمی بازیکنی حرفه‌ای است و طبیعی است که همیشه این احتمال وجود دارد بازیکن در یک محیط جدید نتواند خود را پیدا کند. خیلی بازیکنان مانند فالکائو هستند که رفتند و نتوانستند در باشگاهی مانند منچستریونایتد موفق شوند. نمی‌شود به این انتخاب‌ها اشتباه گفت چرا که این جزو زندگی و کار این بازیکنان است. سال گذشته نیز طارمی مرتکب اشتباهی نشد و به باشگاه آمد و اطلاع داد و با مشورت رفت. همه باید این را بفهمیم این حرفه‌ای‌گری است و هر کسی سعی می‌کند بهترین گزینه را برای آینده خود انتخاب کند. نصیحت من به او این است که حرف مربیان خود را گوش بدهد نه رفیق و مدیربرنامه‌هایش را و اصلی‌ترین توصیه من به او نیز این است؛ کار، کار و کار.

در هر خطی حداقل به یک بازیکن دیگر نیاز داریم. یعنی حداقل دو بازیکن دفاعی، یک یا دو بازیکن در خط میانی و یک مهاجم نیاز داریم. یک بخشی از فضای تیم را هم باید با جوانان پر کنیم و پتانسیل آنها را بررسی کنیم. بعد از آن پروسه کار شروع می‌شود. برخی بازیکنان زودتر خودشان را در تیم پیدا می‌کنند و برخی دیگر و نمونه آن ربیع‌خواه است که ابتدا همه مخالف کیفیت و تجربه این بازیکنان بودند اما الان تبدیل به یکی از مهمترین و فیکس‌ترین بازیکنان ما شده است و این یک نمونه است. صادق محرمی نمونه دیگری است که از لیگ یک به پرسپولیس آمد و انصاری از لیگ یک آمد. ماهینی دو سال ملوان بوده است و قانونی در این خصوص وجود ندارد. احسان علوان‌زاده نیز از لیگ یک به پرسپولیس آمد.

هنوز مشکلی نداریم و 18 بازیکن ما پر نشده است اما احتمال دارد در آینده مشکل پیش بیاید. تا 10 روز آینده تکلیف این بازیکنان مشخص خواهد شد و آن موقع از سربازی بازگردند موقعیت دقیق آنها مشخص خواهد شد.

من هم پیشنهاد دارم اما از پیشنهاد تا واقعیت راه زیادی است. بازیکنان به هر حال وظایفی در قبال باشگاه دارند و باید دید پیشنهادات چگونه است. به هر حال مدیر برنامه‌های می‌گویند بازیکنان پیشنهاد دارد اما تا به عمل برسد خیلی فاصله است.

در خصوص اسم بازیکنان صحبت نمی‌کنم اما خیلی بازیکنان هستند که به ما پیشنهاد می‌شوند اما وقتی با لخویا بازی خواهیم کرد بعد از آن بررسی خواهم کرد. من با هیچ بازیکنی صحبت نکردم اما اینکه شجاعیان برای گسترش فولاد بازیکن خیلی خوبی است هیچ شکی در آن وجود دارد.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-05-16 18:43:00
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
آقای طارمی به حرف برانکو گوش کن. باشگاه پرسپولیس هیچ وقت مخالف پیشرفت بازیکنش نیست. شما باید بفهمی محصول باشگاه پرسپولیس هستی، با برند پرسپولیس طارمی شدی، بعد از یک اشتباه نابود کننده، پرسپولیس دوباره با آغوش باز تو را پذیرفت و پرسپولیس و برانکو تو را آقای گل لیگ و آسیا کرد. یک اشتباه را دوبار تکرار نکن. قراردادت را بلندمدت تمدید کن و با تبدیل به مهاجم اول آسیا و تیم ملی شدن، بعد از جام جهانی به یک تیم درجه یک اروپایی برو.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر