فهرست
تعطیلی جبهه مشترک؛ تقابل برانکو و قلعه‌نویی
تعطیلی جبهه مشترک؛ تقابل برانکو و قلعه‌نویی

تعطیلی جبهه مشترک؛ تقابل برانکو و قلعه‌نویی

آی‌اسپورت- در دو سال گذشته برانکو و قلعه‌نویی، در جبهه مشترکی حضور داشتند. مقابل کی‌روش - سرمربی تیم ملی-. برانکو به دلیل اردوهای تیم ملی خارج از زمان فیفادی و ملی‌پوشان پرتعداد پرسپولیس با بعضی برنامه‌های تیم ملی موافق نبوده و قلعه‌نویی که همیشه منتقد مربیان خارجی بوده و به خصوص با کی‌روش هرگز رابطه خوبی نداشته، از فرصت استفاد کرد و با نزدیکی به برانکو، برای مقابله با کی‌روش جبهه‌ مشترکی را با سرمربی پرسپولیس به وجود آورد. البته برانکو همیشه سعی کرده دور از هیجانات با این قضیه به طور حرفه‌ای برخورد کند. اتفاقاتی که تا همین ماه قبل هم ادامه داشت و زخم کهنه، زمان اردوی تیم ملی در تعطیلات نیم فصل دوباره سر باز کرده بود. حالا اتفاقات تیم ملی از آن تب و تاب افتاده و اتفاقا هم‌زمان شده با رقابت شدید تیم‌های برانکو و قلعه‌نویی برای صدرنشینی در لیگ برتر. اتفاقی که باعث شده هر کدام از این دو مربی سفت و سخت فقط پای تیم خود بایستند و در مواقع نیاز حتی به انتقاد از حریف بپردازند.

با حساس شدن بازی‌های لیگ برتر در نیم فصل دوم و آمادگی فوق‌العاده پرسپولیس، شاگردان برانکو توانستند 6 امتیاز از شاگردان قلعه‌نویی پیش بیفتند. در چنین شرایطی جبهه مشترک چندی قبل این دو نفر فراموش شد و جایش را به رقابتی لحظه به لحظه داد. قلعه‌نویی که تیمش طراوت نیم فصل اول را ندارد و سروش رفیعی -ستاره خط میانی‌اش- هم در این میان به پرسپولیس رفته، زبان به انتقاد گشوده و از حمایت‌های پیدا و پنهان فدراسیون از پرسپولیسی‌ها گله و شکایت کرده است. از آنطرف، برانکو هم به داوری بازی‌ اول نیم فصل دوم تراکتور انتقاد کرده بود و با واکنش تند کادرفنی تبریز روبه‌رو شده بود. مربی تراکتور در آن زمان رفتار برانکو را غیرحرفه‌ای دانسته بود.

حالا در آستانه بازی فینال‌گونه لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی هستیم و حساسیت بین دو تیم به اوج رسیده است. این روزها تنها چیزی که بین دو تیم قرمزپوش صدرجدول دیده می‌شود رقابت است. رقابتی که شاید با وجود جنجال‌های داوری و برنامه‌ریزی سازمان لیگ، به زودی به تقابل جدی سرمربیان دو تیم هم تبدیل شود.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-30 22:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۰
برانکو با هیچ کسی دعوا نداره و شم آی اسپورتی ها این آرزو را به گور می برید که ایشان و پرسپولیس وارد حاشیه کثیف تیم نهاد امنیتی بشوند...
میلاد ۶&۴
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۱
تراکتوری ها بهتره به جای عوام فریبی و تخریب دیگران روی تیم خودشون تمرکز کنن؛فقط موندم که چرا وقتی نمیتونن ببرن یاد نا عدالتی میفتن!دو تا بازیکن پرسپولیس و با نامردی گرفتن تازه حرف از دستای پشت پرده میزنن!منم موافق دستای پشت پرده هستم که اگه وجود نداشت شما نمیتونستید نوراللهی و عالیشاه رو از تیمی که تو آسیا نماینده ایران هستش مفت بری کنید!یادمون نرفته پارسال به بهانه اینکه تراکتور تو آسیا بازی داره نذاشتن شریفی بره ملوان و باعث شدن ملوان سقوط کنه
بهنام
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۹
آفرین .اینا میخوان به هر روشی شده امسال قهرمان بشن. اولش خواستن با سرباز کردن بازیکنای پرسپولیس این تیم رو ضعیف کنن.دیدن نشد الان میخوان با فرافکنی داوری ها رو به نفع خودشون در بیارن.اما خدا جای حق نشسته اینم عاقبتش.6 امتیاز اختلاف تو صدر جدول.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر