فهرست
فرکی: بازی از دست داور خارج شد
فرکی: بازی از دست داور خارج شد

فرکی: بازی از دست داور خارج شد

آی اسپورت- حسین فرکی بعد از پایان دیدار برابر پرسپولیس و تکرار شکست دور رفت، مدعی شد تیمش خوب بازی کرده است.

او درباره بازی گفت:«مثل بازی رفت خوب کار کردیم. قرعه در ابتدای فصل برای مان سخت بود. دنبال کسب پیروزی بودیم تا موقعیت‌ مان را در جدول تغییر دهیم. امروز از چهار بازیکن جدید در ترکیب اصلی استفاده کردیم و در کل پنج بازیکن جدید را به میدان فرستادیم. همانطور که برانکو گفت شرایط ورزشگاه زیبا بود اما فکر می ‌کنم 10 نفره شدن حریف کار را سخت کرد. یک گل روی اشتباه بازیکن خودمان دریافت کردیم. بازی خیلی توقف داشت و مسابقه ‌ای که می ‌توانست بهتر دنبال شود به دلیل وقف ه‌های زیاد دچار مشکل شد. پرسپولیس برنده شد و رقابت بالای جدول کار را برای حریفانی که مقابل صدرنشینان بازی می ‌کنند، سخت می کند».

فرکی هم نسبت به داور بازی منتقد بود:«بازی از دست داور خارج شد. در این مدت فکر نکنم در جریان بازی آنقدر کارت زرد داده شود. داور آرامش را در دو تیم حاکم نکرد. باید داور معتبرتر و اسم و رسم دارتری انتخاب می‌ کردند. البته داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت چون بازی یفقط ک صحنه مشکوک داوری داشت؛ هندی که مهدی طارمی انجام داد که اگر داور خطایش را گرفت باید کارت زرد دوم را به او می داد. داور درمجموع به ضرر ما سوت زد تا به ضرر پرسپولیس».

فرکی درباره ایرادهای تیمش گفت:«ما از ابتدای فصل مشکل گلزنی داریم و هنوز هم باید به دنبال مهاجم گلزن بگردیم. ما باید مشکل گلزنی مان را حل کنیم. الان نفراتی که از چپ و راست ارسال کنند و بازیکنی که ضربه نهایی را بزند، نداریم و به همین خاطر باید بازی را روی زمین بیاوریم. چنین موضوعی برابر دفاع خوب پرسپولیس با مشکل مواجه می شود».

سرمربی سایپا، وضعیت مصدومان تیمش را چنین توصیف کرد:«سعید لطفی مصدوم بود و ما او را از ترکیب خارج کردیم. ما تیم خوبی داریم و بچه ها بازی خوبی کردند. امیدواریم به بازی بعدی برسند ولی اگر نرسند ما نگرانی نداریم. ترابی هم قرار شده عکس از گچ او گرفته شود. لطفی هم تازه دیروز مصدوم شده و باید نظر پزشکان تیم را بدانیم».

۲    
آی اسپورت
2017-01-13 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر