فهرست
آخرین خبر از عامل محرومیت آبی‌ها؛ شیحی بدون تیم!
آخرین خبر از عامل محرومیت آبی‌ها؛ شیحی بدون تیم!

آخرین خبر از عامل محرومیت آبی‌ها؛ شیحی بدون تیم!

آی اسپورت – استقلال در نیم‌‎فصل دوم لیگ هفدهم توسط فیفا از حضور در پنجره نقل و انتقالات محروم شد. این محرومیت به دلیل پرداخت نکردن به موقع مطالبات عادل شیحی بود. این بازیکن مراکشی در زمان حضور بهرام افشارزاده در استقلال به این تیم پیوست. او در این مدت در 6 بازی برای استقلال به میدان رفت و در دربی تهران مصدوم شد و خیلی زود از این تیم جدا شد. شیحی بعد از جدایی از استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کرد و سرانجام بی‌توجهی مدیران وقت باشگاه باعث شد تا استقلال علاوه بر محکوم شدن به پرداخت مطالبات شیحی، از حضور در یک پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود. اما سرنوشت شیحی بعد از جدایی از استقلال چه شد؟

او سابقه بازی در فولام انگلستان را داشت اما به عنوان بازیکن آزاد به استقلال پیوست. بعد از جدایی از استقلال به بوندسلیگای 3 رفت و مدتی در تیم اف‌اس‌وی فرانکفورت بازی کرد. او در این تیم 9 بازی انجام داد و 3 گل هم زد. شیحی فصل گذشته به تیم الاتحاد لطنجه در مراکش پیوست تا در زادگاهش بازی کند اما در این تیم هم موفق نبود و فقط در 2 بازی به مدت 113 به میدان رفت و با ناکامی از این تیم جدا شد. این بازیکن 29 ساله در حال حاضر بازیکن آزاد است و تیم ندارد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-01-22 17:26:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش6
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
دوباره بیاریدش اس اس

شوفر دنبال شاگرد اتوبوس میگرده
۸ ۲
محمد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
جناب آرش عزیز ، لطفا بیش از این فرهنگ ایرانی را در نزد افکار عمومی جهان با واژگان سخیف و توهین بیش از این زیر سوال نبرید، به اندازه سن خود فرهنگ داشته باشید .لطفا به سرمربی محترم از دیار ژرمن ها که شاید سالها بزرگتر از شما باشد ، توهین نکنید . ادب، در گرانبهایی است که مدتها نایاب شده است . لطفا ...
علی خوشی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۱
اصلا فکر کن شوفر. یعنی راننده. این یعنی عنوان « راننده» یعنی فحش؟ شما در خانواده‌تون کسی ندارید که به شفل شریف رانندگی اشتغال داشته باشن؟ یعنی توهین و وقاحت در چه حد؟ در حد این‌که به یک قشر از جامعه توهین بشه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر