فهرست
مذاکره برای تغییر اسپانسر؛ ترابرد روی اپراتور رقیب!
مذاکره برای تغییر اسپانسر؛ ترابرد روی اپراتور رقیب!

مذاکره برای تغییر اسپانسر؛ ترابرد روی اپراتور رقیب!

آی اسپورت - چند روز پیش و انتشار یک عکس از جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس. عکس حالتی کاملا عادی داشت اما نگاه تیزبین خبرنگاران به گوشه‌ای از عکس یک راز را بر ملا کرد. رازی که خبر از مذاکره پرسپولیسی‌ها با یک اپراتور تلفن همراه را می‌دهد. احتمالا وقتی سرخپوشان داشتند عکس یادگاری می‌گرفتند فراموش کرده بودند تخته وایت برد را پاک کنند. چه اگر این طور نبود کسی متوجه نمی‌شد که نخستین بحث یکی از جلسه‌های هفته قبل آنها پایان همکاری با اپراتوری است که این روزها تبلیغش روی پیراهن سرخپوشان درج می‌شود.

البته آنچه باعث می‌شود تا این شایعات رنگ واقعیت به خودش بگیرد این است که با وجود درج مجدد اپراتور سابق روی پیراهن پرسپولیسی‌ها هنوز هیچ قراردادی به طور رسمی ثبت نشده است و فعلا همه چیز به صورت قول و قرارهای شفاهی آن هم فقط برای بازی با نفت توافق شده است!

بر اساس اخبار رسیده مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی به صورت موازی با مدیران شرکت اپراتور رقیب انجام داده‌اند تا در صورتی که توافق نهایی با اپراتور فعلی به دست نیاید این اپراتور جایگزین شود. این تصمیم طاهری البته مخالفانی هم درون باشگاه داشته چرا که منتقدان اعتقاد دارند جا انداختن یک سامانه پیامکی جدید به جای سامانه قبلی زمان‌بر است و قطعا درآمدهای پرسپولیس کاهش چشمگیری خواهد داشت. خیلی‌ها هم می‌گویند این کار برای این است که اپراتور سابق را تحت شرایط رقابت قرار بدهند تا پرداختی‌ها و بندهایی که قرار است در قرارداد گنجانده شود بیشتر به نفع پرسپولیس باشد.

 

خبر آنلاین

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2017-08-13 11:15:00
نظر دهید

۱ نظر
saman
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
بهترین کاره البته به شرطی که با ایرانسل هم ترکمانچای نبندن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر