فهرست
عصبانیت وریا؛ وزیر باید جواب بدهد
عصبانیت وریا؛ وزیر باید جواب بدهد

عصبانیت وریا؛ وزیر باید جواب بدهد

آی اسپورت – آندره استراماچونی پس از کش و قوس های فراوان با مدیریت استقلال، قراردادش را با این تیم به صورت یکطرفه فسخ و صبح امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد. حال وریا غفوری کاپیتان استقلال در استوری خود به جدایی استراماچونی واکنش نشان داد و نوشت:

سلام خدمت هواداران استقلال

هرچی سعی کردم قبل از بازی حرفی نزنم نتونستم، وقتی از این اتفاق با خبر شدیم انگار یکی از عزیزانمان را از دست دادیم. همه بازیکنان شوکه و ناراحت، همه مات و مبهوتیم از این افتضاحی که به بار آوردند. ما دستمان به جایی بند نیست مثل شما که صداتون به جایی نمی رسه. این نمونه واضحی است از مدیریت در کشور ما. بعضی از دوستان می گویند صبحت نکن برایت بد میشه. آخه به چه قیمتی وقتی احساس می کنیم مثل خس و خاشاک می پندارند. چطور میشه حرفی نزد و سکوت کرد. قلب بازیکنان مثل شما هواداران پر از درد است. مدیریت باید جوابگوی هواداران میلیونی باشد که در راس این مدیریت شخص آقای وزیر ورزش است. 

22
22

 

 

 

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2019-12-09 13:45:00
نظر دهید

۴ نظر
HHEE
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
مرتیکه آت و آشغال هوچیگر، خلیل زاده عضو هیئت مدیرتون مصاحبه میکنه میگه " تمام اصرار آقای استراماچونی این بود که قرادادش از دو ساله به یک ساله کاهش پیدا کند. من شنیدم از یک کشور همسایه پیشنهاد سنگین دارد و نمی دانم چقدر صحت دارد. حتی ما با مساعدت وزیر، آقای عراقچی و سفیر هم داشتیم برای این پیشنهاد راهی می اندیشیدیم اما باز هم نشد." این یعنی برعکس برانکو که خودشون از قصد راهی کردنش که بره واسه استراماچونی داشتن خودشون رو جر میدادن که بمونه. این گوه خوریای هوچیگرانه عمرش تموم شد و وقتی صدر نشین لیگ شدید دیگه از آلت وزیر و وکیل بالا نمیتونید برید. والا نون حلال نخورده ها فکر میکنن همزمان هم میتونن صدرنشین لیگ بشن هم زر زر وزیر پرسپولیسی کنن.
اسمان
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۲
اقای وریا مثل خیلی بزرگ شدی از وزیر جواب میخوای.هیچی در فوتبال ما سرجای خودش نیست.بازیکن از وزیر جواب میخواد.
Asqar
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۴
عکس سلطانی فر را باید تیکه پاره کرد
taaahaaa90tajii.
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۴
ديگ امكان نداره برگرده
پس بهترر ب جاي مرثيه خوني
مربي ديگه اي هر چه سريع تر انتخاب كنيم
حيفه اين تيم يهو وارد بحران بشه...

ب درك ك نميخوان قهرمان بشيم
خودمون ميتونم با تلاش همه چيزو پس بگيريم..

پس هر چه زودتر مربي كارناامه دار معرفي كنيد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر